דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : נופש ברודוס,
נופש ברודוס,
.

נופש ברודוס

מי מאתנו הישראלים לא חלם אף פעם לצאת לחופשה ש: מצד אחד לא צריך להתכונן אליה יותר מדי זמן, מצד שני הדרך ליעד לא תערוך הרבה זמן, ומצד שלישי, המקום עצמו שונה בתכלית בכל היבט מישראל. אם נוסיף לכך את הרצון הברור מעליו של רוב רובם של אזרחי ישראל הרוצים לצאת לחופש, לחסוך בהוצאות, המקום שנותן מענה בצורה הטובה ביותר לכל המאוויים שלנו הוא רודוס. אי זה נמצא במרחק של פחות משעה טיסה מחופי ישראל, כאשר רבים מהנופשים הישראלים בוחרים בקרוז על ספינה שמביאה אותם לבלות נופש ברודוס.

 

האי עצמו שייך ליוון, אך נמצא בקרבה רבה לחופיה של תורכיה. רודוס ממוקם בים האגאי ומשמש כאחת מפנינות התיירות החשובות ביותר של יוון (לא שחסר לה כאלה). נופש ברודוס יכול לקרוץ לתייר ישראלי, מכיוון שהן בגלל המרחק הקצר, הן בגלל המחירים הזולים שנהוגים ביוון (במיוחד כיום), זוהי אחת האופציות האטרקטיביות ביותר מבחינת מחיר עבור תייר ישראלי. מי שרוצה לצאת לחופשה עם משפחה ברוכת ילדים וצריך לחשב בזהירות את ההוצאות שלו, נופש ברודוס מציע לו אפשרות לבלות באתר תיירותי ממעלה ראשונה מבלי לשבור את החסכונות.

 

לפני הכול, נופש ברודוס זאת אפשרות לנוח על חופיו המהממים של הים האגאי. רוב מלונות המרכזיים באי נמצאים על שפת החוף או בקרבה רבה אליהם. החופים עצמם זהובים ורכים והים תכול וצלול. בעיר המרכזית באי, ששמה גם כן רודוס, אפשר לראות הרבה מאוד אתרים בעלי חשיבות היסטורית ותרבותית. באמצע העיר מתנשאות לגובה חומות העיר העתיקה, עם צריחים, זקיפים, גשרים ועוד. כל זה משתלב נהדר עם שכונות מגורים של בתי קרקע עם גגות כתומות רעפים, כאשר הכול פשוט טובע בשפע העצום של עצים, דקלים ופרחים


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :