דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : חבילות נופש לתאילנד
חבילות נופש לתאילנד
.

נופש בתאילנד

רק בעשורים האחרונים תאילנד נהייתה יעד תיירותי עבור מאות אלפי ישראלים מכל שכבות האוכלוסייה. ישנם כמה סגמנטים מובחנים מתוך האוכלוסייה בישראל שנוסעים למדינה. קודם כל, אלו הם מה שנקרא "מוצ'ילרים". צעירים ישראלים רבים אחרי השירות הצבאי בוחרים לשים את פעמיהם לכיוון המזרח הרחוק, כאשר בין שלל המדינות באזור רחב ידיים זה, תאילנד היא אולי המדינה הידידותית ביותר ובעלת תשתיות הטובות ביותר עבור התייר. סגמנט שני, אלו הם אנשים יותר מבוססים, משפחות וגם אנשים בגיל הפנסיה. תאילנד יכולה להציע להם תשתית מלונאית ענפה, מרכזי קניות ובילוי רבים מספור וגם סתם אפשרות להשתזף (בזהירות כמובן) על שפת החופים המהממים ביופיים של המדינה(מדריך לחופי תאילנד)

נופש בתאילנד נועד לאנשים שאוהבים סוגים שונים ומגוונים של נופש. מי שרוצה לעשות טרקים בג'ונגל עבות ובתולי, ימצא בתאילנד מגוון רחב של מסלולים לטרקים שאורכם יכול לקחת בין חצי יום למספר שבועות. כמו כן, מי שמגיע לסוג זה של נופש בתאילנד, כדאי שיבקר לפחות לתקופה של כמה ימים באיים הרבים השייכים למדינה. כל אי הוא כמובן שונה מאחיו, אך לכולם יש תכונה בולטת אחד, הם מלאים בפלאי טבע כגון מפלים, חופי ים זהובים עם עצי הדקל, אלמוגים, חיות נדירות ועוד. כמו כן, מי שהגיע לבלות נופש בתאילנד בצורה יותר "צעירה", כדאי שישוט במעבורת מיוחדת לאיים בהם מתקיימות "מסיבות הפול מון". (טרקים בתאילנד)

נופש בתאילנד הוא בדרך כלל יחסית זול. תייר שייקח אתו 2500 דולר (כולל כרטיסי הטיסה), יוכל לבלות שם לפחות חודש, תוך מגורים בבתי מלון טובים וטיולים ברחבי המדינה. בנוסף לכל הפלאים הטבעיים, נופש בתאילנד לא יהיה מלא בלי ביקורים באתרים בעלי חשיבות תרבותית והיסטורית שיש במדינה. קודם כל, בתאילנד יש הרבה מאוד מקדשים בודהיסטיים מדהימים ומיוחדים ביופיים שמהווים חלק בלתי נפרד מתרבותה של תאילנד(רשימת מקדשים בודהיסטים). לעיר הבירה של תאילנד, בנגקוק, כדאי להקדיש לפחות כמה ימים מתוך תקופה כוללת של נופש בתאילנד. בכל מקרה, מי שעוד לא היה במזרח הרחוק, נופש בתאילנד, זאת בהחלט אופציה שכדאי מאוד לשקול לחיוב.


עוד באותו נושא


שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :