דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : לידים לצלמים
לידים לצלמים
.

לידים לצלמי אירועים

רוצים להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם? נשמח לצרף אתכם למאגר הצלמי אירועים שלנו. נאמר כבר בשלב זה שאנו עובדים עם מספר יחסית מצומצם של צלמי אירועים בכדי לשמור על רמת שירות ויכולת שלכם למקסם כל ליד ולכן לא תמיד יש לנו מקום פנוי להכניס עוד צלמי אירועים. אך מדי פעם אנו פותחים קבוצת לידים חדשה לצלמי אירועים וקולטים צלמי אירועים חדשים.

 

הלידים שלנו אינם זולים, הלידים איכותיים מועברים למספר צלמי אירועים נמוך מאוד קח שיכולת הסגירה גדלה משמעותית.

 

אנו מוכרים חבילות לידים לצלמי אירועים כשהחבילה הקטנה ביותר היא של 40 לידים וככל שהחבילה גדלה קטנה עלות הליד בהתאמה, חבילת הלידים הגדולה ביותר שניתן לרכוש היא של 250 לידים.

 

תכיפות הלידים משתנה, אך בהחלט ישנה מגמה של 3, 4 לקוחות ביום. לקוחות רציניים עם אירוע קרוב ורצון לסגירה. כאן זה הזמן לציין שכל ליד לתקליטן שנכנס למערכת עובר טיוב, כלומר נציג מטעמנו יוצר קשר עם הלקוח, מוודא שפרטי יצירת הקשר תקינים, מבין בדיוק את מהות האירוע ואת התקציב ולוקח כל פרט אחר שיעזור לכם בשיחת המכירה.

 

הלידים מועברים אליכם דרך אפליקצית הווטצאפ. תקבלו את פרטי הליד המלאים. אנו עושים כל שיבכולתנו בכדי לעזור לכם להגיע לסגירה. הליד מועבר אליכם דקות בודדות לאחר שהתקבל במערכת ומכאן ואיילך הכדור אצלכם.

 

יש להתייחס ללידים בכובד ראש ולחזור תוך שעה קלה אל הלקוח. אם תחזרו אל הלקוח לאחר יומיים ייתכן שליד זה כבר יסגר.

 

אנו מפעילים גם יועצי מכירות אשר במספר שיעורים קצרים יעלו את אחוזי הסגירות שלכם בעשרות אחוזים. חברות ובעלי מקצוע בתחום הצלמי אירועים מתבססים על הלידים שלנו לתפעול השוטף של העסק ולשמחתנו וגאוותנו ניתן לומר שאנו תמיד מספקים לידים איכותיים.

 

רוצים להצטרף אלינו? אתם מזומנים להתקשר. אנו נבין מכם בדיוק לאיזה לידים אתם מכוונים, ייתכן ונזמין אתכם לפגישה ( נכבד אתכם בקפה טעים:) בכדי להכיר בצורה אישית יותר ונצא לדרך.

 

שיהיה לכולנו בהצלחה!

 

משרד - 0775057777

נאור- 0585535885

נתי-050-911-8322שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :