דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : מלצרים לאירועים ברמת גן
מלצרים לאירועים ברמת גן
.

מלצרים לאירועים ברמת גן

 

מחפשים מלצרים או מלצריות לאירועים ברמת גן הגעתם למקום הנכון נשמח לספק לכם מלצרים למגוון אירועים: חתונות, בריתות, ימי הולדת, שבת חתן (עם צוות מלצרים שנשאר לישון ועוד).

 

ישנה שאלה שחוזרת על עצמה והיא על תפקיד המלצרים. ובכן ניתן לקבל מבחר שירותי מלצרות ברמת גן: עריכה ופינוי - המלצרים מגיעים עם חברת הקייטרינג. עורכים שולחנות, כיסאות אחראים על הכנת האירוע לפני בואם של האורחים. לאחר מכן צוות מלצרים משרת את האורחים בהגשה לשולחנות.

אם מדובר באירוע בופה שאינו מצריך הגשה לשולחנות צוות המלצרים יעמוד, יגיש, יסדר, ינקה וימלא את שולחנות הבופה לכל אורך האירוע.

 

לכל 3 מלצרים יש מנהל אירוע שתםקידו לנהל אותם, כלומר אין זה מתפקידכם. אל תשכחו שאתם מזמינים מלצרים לאירועים ברמת גן בכדי שתוכלו להתפנות אל אורחיכם וליהנות מהאירוע המכובד.מנהל האירוע ידאג שהמלצרים לא יפספסו כלום ושהכל יתפקד כשורה. אנו בעלי ניסיון רב בתחום אספקת מלצרים רמת גן

ונשמח לייעץ לכל בכל סוגיה או שאלה.

 

עוד שאלה נפוצה היא לגבי כמות המלצרים. אין תשובה ברורה אך ניתן להגיד שמלצר או מלצרית יכולים לשרת עד כמות של 20 אנשים וזה המקסימום.

כמובן שהדבר תלוי בסוג האירוע ובעוד מספר משתנים.

 

מחיר מלצר ברמת גן לאירוע הינו 350 שח + מעמ עבור אירוע שימשך מעל 6 שעות התשלום יחושב מחדש. מחפשים צוות מלצרים ומלצריות איכותי ברמת גן? השאירו פרטים או התקשרו אלינו.

 

 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :