דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : חבילות נופש בהולנד
חבילות נופש בהולנד
.

נופש בהולנד

אחת המדינות המסקרנות ביותר באירופה הן מבחינת ההיסטוריה שלה, הן מבחינת הנופים והן מבחינת אופציות הנופש שהיא מציעה למבקרים בה, זוהי לא אחרת מאשר הולנד. מדינת שפלה זו נמצאת צפונית לצרפת וגרמניה לחופי הים הצפוני. למעשה חלק די גדול מהמדינה קיים רק תודות למאמצים של התושבים החיים בה, שבנו מערכת מסועפת של סכרים ותעלות כדי להגן על השטחים שסמוכים לרצועת החוף. מכך אפשר להבין שהולנד בחלקה הגדול זוהי מדינה מישורית, כאשר למי שיזדמן לטייל בה, תהיה אפשרות לתור את מרחבי המדינה הציוריים בעזרת רכב שכור.

בכלל, הולנד מציעה הרבה מאוד אופציות שונות לנופש עבור כל סוגי התיירים. כך למשל, אחת האופציות המעניינות לבלות נופש בהולנד, היא להשכיר בית ציורי באזור כפרי(השכרת בתי נופש בהולנד). משם אתם תוכלו לצאת לערים המרכזיות בהולנד (אמסטרדם, האג ואחרים), לסייר בארמונות וטירות עתיקים, או לבקר בכפרים ציוריים ופסטורליים. בנוסף לנופש עצמאי לגמרי כמו שתיארנו לעיל, נופש בהולנד יכול להיעשות גם בצורה מאורגנת. בדרך כלל, חברת הטיולים תזמין עבור הקבוצה שלכם חדרי מלון באחד מבתי המלון הרבים במרכז או בפאתי אמסטרדם, כאשר משם תוכלו לצאת בכל יום לאין ספור אתרים היסטוריים, תרבותיים ואחרים באמסטרדם עצמה, כמו גם בערים או אזורים אחרים בהולנד.(אתרי תיירות בהולנד)

לא משנה לאיזה קטגוריה של תיירים אתם משתייכים, נופש בהולנד לא יהיה מלא בלי ביקור בכמה מהמוזיאונים הגדולים במדינה שמציגים את יצירות האומנות הגדולות של טובי ציירים (רמברנדט), פסלים ואומנים הולנדיים אחרים. כמו כן, אי אפשר לסיים לספר על נופש בהולנד, מבלי לציין את עובדת היותה של מדינה זו אחת המדינות הליברליות ביותר בעולם. למרות שסמים קלים אסורים בחוק במדינה, כבר עשרות שנים שממשלת הולנד נוהגת במדיניות של העלמת עין. כמובן שאין לראות בכך כדרבון לשימוש בסמים, אפילו בקלים שביניהם.


 

עוד באותו נושא


שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :