דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : חבילות נופש לספרד,
חבילות נופש לספרד,
.

נופש בספרד

ספרד היא אולי המדינה שדומה הכי הרבה לישראל באופייה וברוח שלה מבין שלל ארצות אירופה. הדמיון בין 2 המדינות מתגלה לא רק לתיירים ישראלים מיטיבי לכת. גם בקרב הקהלים הרחבים ניתן לראות שלחלק ניכר מהישראלים יש נטייה לדברים בעלי ניחוח ספרדי. ישראלים אוהבים ללמוד ספרדית, אוהבים אוכל ספרדי, מוזיקה ספרדית, ריקודים ספרדיים, וכמובן גם אוהבים לבלות נופש בספרד.

לספרד כמדינה יש הרבה מאוד מה להציע לתייר הישראלי. קודם כל, נופש בספרד יהיה בדרך כלל זול לאין שיעור מאשר למשל נופש באנגליה, צרפת או גרמניה. כמובן שמי שרוצה לבלות נופש בספרד בצורה מפנקת עד כמה שאפשר, יוכל בנקל למצוא מלונות פאר שמציעים את כל הפינוקים ואפשרויות הבילוי והפנאי האפשריים. גם מי שרוצה לנסוע לטיול בספרד במחירים אטרקטיביים, ימצא שפע אפשרויות לינה במחירים נוחים לכל כיס.

כך למשל מי שרוצה לבקר במהלך נופש בספרד באחת מ-2 הערים המרכזיות שכל מי שמבקר במדינה חייב לראותן, הלוא הן מדריד וברצלונה, כדאי שישכור חדר בבית מלון בפאתי הערים הללו, ופשוט ייסע בתחבורה ציבורית כל פעם שירצה לבקר באיזה אתר בעיר. כך למשל מי שרוצה לבקר בברצלונה, כדאי שיזמין מבעוד מועד חדר בבית מלון בקוסטה בראבה, אזור בעל תשתית תיירותי נהדרת שנמצא על שפת הים התיכון במרחק כמה עשרות קילומטרים מברצלונה.

 

ספרד היא מדינה מאוד מגוונת, כאשר כל אזור בה נבדל רבות מאחיו: בתרבות, בהיסטוריה ואפילו באופי של תושביו. מי שרוצה לקבל לפחות איזשהו מושג על ספרד כמדינה, כדאי שיקדיש לטיול לפחות שבועיים. אם אין אפשרות לעשות זאת, כדאי להקדיש נופש בספרד לביקור באזור מסוים אחד, למשל ברצלונה וסביבותיה וחבל קטאלוניה שהיא נמצאת בו. מיש נסע פעם אחד לספרד, בדרך כלל רוצה מאוד לחזור אליה.

 

כמו כן, בן אדם שהצליח להרגיש ולהבין את התרבות והרוח הספרדית-לטינית, שואף פעמים רבות לבקר גם באמריקה הלטינית, יבשה שספרד השפיעה עליה רבות במהלך ההיסטוריה.


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :