דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : ניתוח אוזניים
ניתוח אוזניים
.

ניתוח אוזניים

בשנים האחרונות עלתה בארץ המודעות לביצוע של ניתוחים פלסטיים ואסתטיים למיניהם. כיום ניתן יחסית בקלות ובמחיר סביר לבצע ניתוחים רפואיים ואסתטיים שונים כגון ניתוחי חזה, ניתוחי פנים וניתוחי שאיבת שומן. אצלנו בישראל יש בשנים האחרונות מגמה מתגברת של פניית בני נוער צעירים לרופאים פלסטיקאים כדי לתקן איברים שונים בפנים. כך כיום ניתן לראות בהזדמנויות רבות בנות שעברו ניתוחי אף למיניהם או בנים ובנות שעשו ניתוח אוזניים.
 

הייחודיות של ניתוח אוזניים תמונה בכך שאין לה כמעט חשיבות רפואית (במעל 90% מהמקרים) אלא הוא נעשה בדרך כלל כדי להקנות מראה סימטרי יותר לפנים של בעליו של זוג האוזניים. ישנם מקרים מסוימים בהם אוזניים בולטות מאוד מהוות מטרד יחסית רציני עבור הבעלים שלהם, כך שברוב המקרים הרופאים לא מעמידים מכשולים רבים מדי בפני האנשים שפונים אליהם כדי לבצע ניתוח אוזניים. הקריטריון היחיד לביצוע ניתוח האוזניים הוא הגיל של המטופל, רק ילדים מגיל 10 יכולים (כמובן באישור ההורים) לעבור את הניתוח הנ"ל.
 

הניתוח עצמו הוא מאוד פשוט, לא כואב ובעל תקופת החלמה קצרה יחסית. הוא נעשה בהרדמה מקומית ורק בחלק קטן של מהמקרים בהרדמה כללית. הרופא המנתח עושה חתך קטן מאחורי אפרכסת האוזן, מבצע ניתוח בסחוס המחבר בין האוזן לראש, סוגר את החתך ומקבע את האוזן בעזרת חבישה מיוחדת. תוך פחות מ-10 ימים מיום ביצוע של ניתוח אוזניים, תוכלו לחזור לפעילות גופנית תקינה ומלאה לחלוטין. כמו כן, צריך לציין שניתוחי האוזניים הם יחסית זולים, במיוחד עם משווים את המחירים שלהם למחיריהם של ניתוחים פלסטיים אחרים.

בכל מקרה, לפני שמחליטים על ביצוע של ניתוח באוזניים, כדאי להיזכר בכך שהיופי הוא רק בעיני המתבונן ושלכל בן אדם יש את הייחודיות שלו.


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :