דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : ניתוח אף
ניתוח אף
.

ניתוח אף

רק ב-2 העשורים האחרונים החלו ניתוחי פנים לצבור פופולריות בקרב הקהל הרחב. מה שהיה לפני כן נחלתם של כוכבי הוליווד, הפך במרוצת השנים לשכיח מאוד בקר פשוטי העם כמונו. כעקרון, ניתוחי פנים בכלל וניתוחי אף בפרט, צריכים להיעשות רק כאשר יש הצדקה רפואית לכך. הכוונה שלנו באומרנו הצדקה רפואית נוגעת לא רק למקרים בהם יש בעיות בדרכי הנשימה, בהם במידה שניתוח האף יכול להועיל, יש צורך לעשות אותו מבלי לחשוב פעמיים, אלא גם למקרים בהם האף הוא מאוד לא פרופורציונלי לשאר חלקי הפנים וזה מהווה מטרד בל יעבור עבור מי שהאף שייך לו.

בכל אופן, כיום בארץ בשביל לעבור
ניתוח אף, צריך לעמוד במספר קריטריונים. קודם כל, בן אדם מתחת לגיל 18 לא יכול להחליט לבד על עשיית ניתוח אף, אלא הוריו צריכים לאשר לו זאת. כמו כן, כל בן אדם בכל גיל שרוצה לעבור את הניתוח הנ"ל, צריך לעבור שיחה מקדימה עם רופא ולחתום על טופס ויתור על תלונות בעתיד.

 

בכל מקרה, הדבר החשוב ביותר בעשיית הניתוח הזה, זה למצוא רופא מנתח טוב, מיומן ובעל ניסיון רב ככל האפשר. כדי למצוא רופא שכזה, כדאי להתחיל לחפש אותו מוקדם ככל האפשר. בדרך כלל המומחים הכי טובים והכי פופולריים תפוסים חודשים שלמים קדימה. כמו כן, עדיף לעבור את כל הבדיקות, לעבור את התהליך ולעקוב אחרי התוצאות שלו אצל אותו הרופא. כדאי מאוד שהרופא שיבצע לכם ניתוח אף, יעשה בנוכחותכם הדמיה ממוחשבת של הפנים שלכם אחרי הניתוח. כך תוכלו לוודא שהפנים שלכם אחרי הניתוח ייראו דומים ככל האפשר לפנים שראיתם בהדמיה.

בכל אופן, ניתוח אף הוא ברוב המקרים מותרות אשר בן אדם שרוצה לעבור אותו, רוצה לעשותו רק לצורכי שיפור המראה החיצוני, כדאי שיוותר אליו. כדאי לשקול כמה כמה פעמים ולחכות לפחות שנה או שנתיים מרגע שהחלטתם על הניתוח עד ההליכה לניתוח עצמו. במהלך הזמן הזה בהחלט סביר שתחליטו לשנות את החלטתכם, ותרצו להישאר עם מה שההורים שלכם הורישו לכם. שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :