דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : חבילות נופש ברומניה,
חבילות נופש ברומניה,
.

נופש ברומניה

לא הרחק מישראל, בצידה המזרחי של יבשת אירופה, שוכנת לה מדינה מופלאה שרבים מתושבי ישראל הגיעו ממנה או יש להם שורשים בה, מדובר כמובן ברומניה. רומניה היא מדינה גדולה שמלאה באתרים היסטוריים, יערות עבותים וערים מודרניות ששוכנות לצד אזורים כפריים יותר. לרומניה יש היסטוריה עתיקה, כאשר עוד בתקופת האימפריה הרומית, נהגו השבטים הלטקים שחיו באזור בו נמצאת כיום רומניה להילחם בלגיונים הרומאיים. במהלך ההיסטוריה היה השטח הנוכחי של רומניה תחת כיבושים של אימפריות רבות: האימפריה הרומאית, האימפריה העותמאנית, הקיסרות האוסטרו - הונגרית ובמאה ה-20 הגוש הקומוניסטי בהנהגת ברית המועצות. כל התרבויות והמשטרים הללו הותירו את חותמם על רומניה הן בתחום התרבות, הן בתחום האופי הלאומי, וכמו כן גם באדריכלות, אומנות, ספרות ועוד.
 

כיום רומניה היא מדינה מתקדמת שמהווה מוקד משיכה לתיירים מכל רחבי אירופה. במהלך 2 העשורים האחרונים ידעה רומניה פריחה מואצת במגוון תחומים, כאשר בתחום של תשתיות עבור תיירים ובתחום של אפשרויות בילוי ופנאי עשתה רומניה קפיצה אדירה. מי שמגיע לבלות נופש ברומניה יכול ליהנות מבתי מלון מפוארים, מבתי קזינו שיש להם מעמד חוקי במדינה, ממרכזי קניות רחבי ידיים וממגוון עצום של מסעדות ובתי קפה. את כל אלו הוא יוכל למצוא בערים הגדולות במדינה, בראש ובראשונה בבוקרשט. את העיר בוקרשט סובבת שורה של אגמים מהממים ביופייהם, כאשר מי שהגיע לבלות נופש ברומניה ומזדמן לעיר בירתה, יותר ממוזמן להזמין שיוט בספינה בהם. העיר בוקרשט נהנתה לאורך ההיסטוריה מהשקעה מסיבית מצד האימפריות ששלטו בה וכעת ניתן לראות בה ארמונות מעררוי התפעלות, כנסיות בעלות שם באירופה כולה וטירות עתיקות.
 

בכל אופן, לא צריך להגביל נופש ברומניה לביקור רק בעיר בירתה. מקום נוסף שכדאי מאוד לנסוע אליו, זהו חבל טרנסילבניה, שלפי האגדות חי בו לפני מאות שנים הרוזן דרקולה. בין אם אתם נמצאים במהלך נופש ברומניה בצורה מאורגנן ובין אם עצמאית, כדאי לוודא שתוכלו לבלות לפחות יום אחד בהתרשמות מהטירה בה חי בזמנו רוזן ולאד השלישי (שהוא לפי האגדה היא דרקולה עצמו) ומהאזור שסובב את המקום. גם תיירים פחות רגשניים יוכלו להרגיש כאילו הן חלק מאגדת ערפדים עתיקה, כאשר יטיילו ביערות עבותים ואפלים בסביבותיה של טירת דרקולה.
 

כמו כן, נופש ברומניה יכול להתאים גם לאנשים שרוצים לנוח מהשגרה הלחוצה של חיי היומיום שלהם על חוף הים. הגבול המזרחי של רומניה משיק לים השחור, וקיימת באזור תשתית מלונאית ענפה שמרוכזת בעיקר בעיר קונסטנצה. צפונית לעיר נמצאת שמורת הטבע המפורסמת של דלת דנובה, שלכל תייר חובב טבע כדאי לבקר בה במהלך נופש ברומניה.


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :