דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : טיפול בנשירת שיער,
טיפול בנשירת שיער,
.

טיפול בנשירת שיער

בין שלל הטיפולים והניתוחים בתחום האסתטיקה, ישנו תחום אחד בו לגברים יש "יתרון" ברור על פני הנשים, זהו התחום של טיפול בנשירת שיער. משום מה המין היפה התברך בשיער שכמעט ולא נושר לאורך השנים, כך שהן יכולות עד גיל מבוגר לשמח אותנו בתסרוקות היפות והמיוחדות שלהן. לעומת הנשים, נציגי המין החזק סובלים לעיתים תכופות מהתקרחות מוקדמת ומסיבית. לאורך שנים המדענים והרופאים מנסים להיאבק בתופעה הלא קטלנית, אך המאוד לא נעימה זאת, כאשר ההצלחות בתחום זה הן יחסית מינוריות, מכיוון שעדיין לא נמצאה תרופה אחידה שתמנע התקרחות בקרב הגברים.
 

בדרך כלל ניתן לצפות מראש האם גבר נתון יצטרך בעתיד לעבור טיפול בנשירת שיער. אם למישהו במשפחה של הגבר הייתה בזמנו בעיה של התקרחות ואיבוד שיער, סביר להניח שגם הוא יסבול בעתיד מתופעה דומה. כמו כן, בדרך כלל התהליך של איבוד שיער לא מתרחש בפתאומיות, אלא אורך זמן רב, כך שאפשר לראות את הסימנים המוקדמים לכך כבר בגיל יחסית צעיר. בדרך כלל, האיבוד של שיער מתחיל מאזור הקרקפת, אך לפעמים השיער מתחיל לסגת מאזור המצח או אף מהצדדים.
 

בכל אופן, כיום קיים מגוון רחב של טיפולים מגוונים לבעית האיבוד של השיער. קודם כל, בן אדם שמעוניין לעבור טיפול בנשירת שיער, כדאי שיתייעץ עם רופא המשפחה שלו. לאחר ההתייעצות, ראשית כל במסגרת טיפול בנשירת שיער, כדאי לנסות מכשירים תרופתיים (כדורים או משחות), כאשר בין הידועים והפופולריים ביניהם אפשר למנות את מינוקסידיל ואת פרופסיה. אם התרופות לא עזרו להתגבר על הבעיה של נשירת שיער, כדאי לנסות טיפולי פלסטיקה. בחלק מהמקרים ישנם כמה אזורים בעור של עטרת הראש שלא מצמיחים שיערות, וכיום ניתן למתוח את העור ה"בריא" על האזורים ה"לא פוריים" הללו, כך שצמיחת השיער תהיה שווה על פני כל שטח שיער הראש.

בסופו של דבר, מי שלא יצליח לעצור את תהליך איבוד השיער, תמיד יכול לבחור באופציה של ללכת עם שיער מאוד קצר או לשים פאה שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :