דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : נופש בשוויץ
נופש בשוויץ
.

נופש בשוויץ

שוויץ היא עוף קצת מוזר בנוף של מדינות אירופאיות. מדינה זו לעולם לא הייתה מעורבת במלחמה טריטוריאלית כלשהי. היא תמיד שמרה על נייטרליות, תמיד הייתה מעוז של רוגע, שלווה וחיים טובים. אנחנו נגיד: "למה לא"? שוויץ משתרעת בין הרי האלפים המושלגים וכול כולה יערות מוריקים, הרים אימתניים, שדות מרעה אינסופיים וכפרים ציוריים. המושג "חיים טובים" הומצא ככל הנראה אודות תושבי שוויץ

גם מי שמבקר במדינה זו, יכול בהחלט לנסות ולהרגיש לפחות במהלך נופש בשוויץ חוויה אולטימטיבית של הירגעות והתמזגות עם הטבע. את הטיול בשוויץ כדאי להתחיל ברוב המקרים מעיר הבירה שלה, ציריך. עיר זו היא מרכז כלכלי חשוב מאין כמותו עבור אירופה כולה. סניפים מרכזיים של בנקים אירופאיים גדולים נמצאים דווקא בה. כמו כן, ציריך מלאה גם במרכזי עיבוד יהלומים, מכיוון שהיא מתפקדת גם כבירת תעשיית היהלומים העולמית.

מעבר לביקור במרכזה הכלכלי והעסקי של המדינה, נופש בשוויץ לא יהיה מלא אם לא תיסעו לפחות לכמה ימים להרי האלפים השוויצריים. אתרי הסקי המקומיים זכו לא בכדי בפרסום עולמי. בכל ימות השנה, ובחורף בפרט, אלפי תיירים שמגיעים לבלות נופש בשוויץ שמים את פעמיהם למסלולי הסקי והסללום המגוונים שיש בהרי האלפים שבדרום המדינה. אגב, רכס האלפים זהו הרכס הגבוה ביותר שיש ביבשת אירופה. רק העובדה הזו לבדה, היא כבר עילה מספקת לתייר שהגיע לתקופה של נופש בשוויץ לבקר שם.

 

בין שוטטות ברחובותיה של ציריך לבין חופשת סקי בהרי האלפים, נופש בשוויץ לא יהיה שלם בלי ביקורים ונסיעות בעמקים המהממים ביופייה שיש במדינה. אם ראיתם אי פעם תמונה על עטיפה של שוקולד שוויצרי, סביר להניח שיש לכם מושג איך זה אמור להיראות במציאות. בכל אופן, אם מזדמנת לכם מתישהו הזדמנות לצאת ולבלות נופש בשוויץ, אל תהססו לארוז את הפקלאות, להתאזר בהמון מצב רוח טוב ולצאת לביקור במדינה ציורית וחלומית זו.
 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :