דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : .השתלת שיניים
.השתלת שיניים
.

השתלת שיניים

אומנם כל אחד מאתנו לומד כבר מהגן על חשיבותה של שמירה על בריאות השיניים, אך מצד שני זאת עובדה שמאות אלפי אזרחים ישראלים נדרשים בכל שנה לבצע טיפולי שיניים שונים כגון סתימות, כתרים, עקירת שיניים וגם השתלת שיניים. כעקרון, גם בן אדם שאין לו בעיה עם השיניים, כדאי שיבקר אצל רופא השיניים לפחות פעם בחצי שנה (או במקרה הגרוע, פעם בשנה). במצב כזה, הבן אדם יכול להבטיח שלא יתפתחו בשיניים שלו פגמים רבים, ומקסימום שהוא יצטרך לעשות, זה טיפול של הלבנת שיניים או סתימה אחת או שתיים כל פעם.
 

מי שלא דואג לבריאות השיניים שלו ולא מבקר באופן תדיר אצל רופא השיניים ,הוא בבחינת המועמד הטבעי להגיע עליו בעל כורחו בעוד כמה שנים עם בעיות שיניים קשות בעשרות מונים. בנוסף לנזק הבריאותי, טיפולי שיניים כגון שימת כתר או השתלת שיניים יכולים לעלות הון תועפות, כך שהוצאות קטנות בטווח זמן הקצר (על ביקורים תדירים של רופא שיניים) בהחלט יחסכו לכם הוצאות של אלפי שקלים בעתיד.
 

בכל אופן, מי שכבר הגיע למצב של צורך בטיפול פולשני כגון השתלת שיניים, כדאי שידע כיצד להתנהג בנושא. קודם כל, הרופא המטפל שלו יעשה לו צילום C.T. של הלסת. לאחר הצילום ובדיקת מצב הלסת התחתונה, רופא השיניים יחליט האם לבצע השתלת שיניים "בהעמסה מיידית", כלומר האם אפשר יהיה בו זמנית גם להכניס שתל לתוך המקום בו היה פעם שורש השן וגם להלביש עליו שן מלאכותית. רק במקרים בהם עצם הלסת מספיק חזקה, אפשר יהיה לעשות את 2 שלבי הניתוח הללו בו זמנית. ברוב המקרים, יש צורך לעשות קודם כל השתלה של שתל דנטאלי (הגוף עליו תורכב השן המלאכותית בעתיד) ורק לאחר כחצי שנה, אפשר להלביש עליו את השן המלאכותית.


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :