דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : הלבנת שיניים
הלבנת שיניים
.

הלבנת שיניים

 

לא בכדי קיים מטבע לשון ידוע - "חיוך של מיליון דולר". הן מחקרים מדעיים והן ניסיון פשוט של חיינו מראים שאנשים שיכולים להתגאות בחיוך מלא שיניים לבנות וישרות מצליחים לעשות רושם טוב יותר מהאנשים עם שיניים "לא מושלמות". כל בן אדם נולד עם שיניים חלביות, אשר מתחלפות בין הגילאים 6-11 בשיניים קבועות. מרגע שהשיניים הקבועות צומחות אצלנו, יש צורך בשמירה על מצבן התקין, על היגיינת הפה ועל בדיקות וטיפולים תכופים.

 

שלל סיבות יכולות להביא למצב בו השיניים של בן אדם מאבדות את הצבע המקורי (הלבן) שלהן והופכות להיות צהובות, חומות ואף שחורות (בדרך כלל שלל גוונים של כל הצבעים הללו). אחד הדרכים לטפל בבעיה זאת לאחר שהיא כבר התעוררה, היא לעבור טיפול של הלבנת שיניים. כיום קיימים שלל טיפולים שונים ומגוונים בעזרתם ניתן לבצע הלבנת שיניים. כעקרון ניתן לבצע הלבנת שיניים ב-3 דרכים עיקריות: לעשות אותה בתנאי הבית על ידי פלסטרים ייחודיים עם חומר מחמצן פעיל, לעשות הלבנה של שיניים בעזרת סדים ייחודיים שצריך להזמין אותם במיוחד אצל דנטיסט או ללכת לרופא שיניים ולעבור הלבנת שיניים מקצועית במרפאת שיניים.

 

ההבדל בין 3 הדרכים לבצע הלבנת שיניים טמון במחיר ומתבטא באיכות ההלבנה. הלבנה של השיניים בעזרת פלסטרים בתנאי הבית תעלה לכם רק כמה מאות שקלים, אך התוצאות של כך יהיו די צנועות, באותו הזמן הלבנת השיניים במרפאה היא יחסית יקרה, אך תוצאותיה יישמרו לכמה שנים קדימה לפחות. בכל מקרה, לפני שאתם מחליטים על איזה אופציה ללכת, כדאי שתתייעצו עם רופא המשפחה שלכם או עם רופא השיניים אצלו אתם נוהגים לבצע את טיפולי השיניים שלכם בדרך כלל. בנוסף לכל האמור לעיל, בלי כל קשר למצב השיניים הנוכחי שלכם, כדאי שתשמרו על כמה כללי היגיינת הפה בסיסיים: תקפידו לצחצח שיניים פעמיים ביום, אל תעשנו (במידה וזה אפשרי) ותשימו לב על כמות הקופאין שאתם צורכים. שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :