דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : .הסרת תוצאות מגוגל
.הסרת תוצאות מגוגל
.

הסרת תוצאות מגוגל

 

כתבו עליכם משהו שלילי? פגעו לכם במוניטין? כל בעל עסק או אנשים פרטיים מפחדים מהיום הזה, היום בו מישהו יכתים את שמם ויכתוב עליהם פרסום שיקרי, או פרסום אמיתי אך כזה שיפגע בהכנסות.

 

אין זה סוד שהיום כל המידע פרוש ברשת האינטרנט, בין אם הדבר נעשה ברשתות החברתיות, או שמא בבלוג זניח וחסר משמעות, גוגל אוכל הכל ומאנדקס את כל המידע במנוע החיפוש. גוגל לא יודע לעשות את האבחנה או את הסיכון אליו אתם חשופים אם המידע יתפרסם. כמובן שיש מה לעשות אך אלו תהליכים הלוקחים זמן רב, וברוב המקרים מסתיימים במפח נפש.

 

נתחיל מהסוף, להסיר תוכן ממנוע החיפוש של גוגל זו אינה משימה קלה. יש לנו עבורכם פתרון מושלם שלדעתנו מספק את הצורך בהסרת תוצאות מגוגל בצורה הטובה ביותר. הליך מהיר ופשוט. נשמח לספר לכם עוד על כך בשיחת טלפון קצרה. מוזמנים להתקשר אלינו - 077-505-7777

 

אז איך מסירים תוצאות בגוגל?

יש את הדרכים "הרגילות" כמו לפנות אל בעל האתר\כותב הפוסט וכו' ולבקש להסיר את המידע אודתיכם, ייתכן ויהיה לכם מזל ותצליחו לאתר את כותב הפוסט או התוכן והוא אכן יאות לבקשתכם. במידה והתוכן לא יוסר וכותב התוכן יסרב, אתם יכולים כמובן להגיע לכדי תביעה ולהכריח את כותב התוכן להסירו, מומלץ ללכת להליך זה רק אחרי התייעצות עם עורך דין אשר מוסמך ומכיר את התחום על בוריו, אחרת לפניכם סחבת ארוכה, הוצאות משפטיות שונות ותוצאה שלא תמיד תספק אתכם.

 

איך עוד אפשר להסיר תוכן מגוגל?

אפשרות נוספת היא לנסות לפנות לגוגל, לנמק במכתב רציני ומסודר את בקשתכם, להסביר ולנמק את פנייתכם באופן הברור ביותר. ברשת הפייסבוק ישנה גם אפשרות דיווח על הפוסט או הכותב וגם כאן אם יתמזל מזלכם התוכן יוסר.

 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :