דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : יישור שיניים
יישור שיניים
.

יישור שיניים

 

אומרים שהחיים והמוות הם בידי הלשון. ובכן, החיים והמוות הם גם בידי השיניים. כולנו למדנו כבר מגיל הרך על החשיבות של שמירה על בריאות השיניים. כולנו יודעים שצריך לצחצח אותם פעמיים ביום (בבוקר ובערב), שצריך ללכת לרופא שיניים לפחות פעם בשנה (ורצוי פעם בחצי שנה) ובכלל שצריך לשמור על היגיינת הפה. תת-תחום אחד בנושא של טיפול ושמירה על בריאות השן נותר מעט יתום, זהו התחום של שמירה על צמיחה נכונה וישרה של שיניים. פעמים רבות השיניים שלנו, בגלל נסיבות פיזיולוגיות כאלה ואחרות, לא צומחות באופן ישר, כך שיש צורך בהתערבות רפואית, החל מטיפולים לא פולשניים כגון יישור שיניים, וכלה בטיפולים פולשניים כגון עקירה של שן שצומחת היכן שהיא לא צריכה (למשל שן הבינה).
 

בכל מקרה, כולנו ראינו כמה וכמה פעמים בחיינו ילדים, נערים וגם מבוגרים המסתובבים עם ברזלים מוזרים סביב השיניים שלהם. ילדים רבים מסביב לעולם סבלו מהצקות של חבריהם מכיוון שהיו צריכים להסתובב עם גשרים שנועדו בשביל יישור שיניים. כיום יש לכך פתרון מעולה בדמות גשרים העשויים מחומר שקוף הנקרא אינביזאליין. כיום כל מי שמעוניין לעשות יישור שיניים מבלי שאנשים אחרים יוכלו לראות שיש בפה שלו גשר, יכולים לגשת לכל רופא שיניים או קליניקה לטיפול בבעיות השיניים, ולבקש מהרופא המטפל עצה לגבי כדאיות וסוג הטיפול המתאים לו. אם רופא השיניים מצא שהדבר הנכון עבורכם הוא ללכת עם גשר ליישור השיניים במשך תקופת זמן כלשהי, תשאלו אותו האם הוא יודע לעבוד גם עם גשרים שקופים החדישים.
 

אם התשובה היא כן, אתם תצטרכו לעשות "הטבעה" שהיא יצירה של בבואה של כלל השיניים שלכם שנעשית על ידי כך שאתם מתבקשים לנשוך חומר רך שמתקשה לאחר שאתם נועצים בו את שיניכם. כך הרופא מקבל בבואה מדויקת של השיניים שלכם ויכול להזמין גשר אלסטי המותאם במדויק עבורכם. כמו כן, אתם תצטרכו לעבור גם בדיקת רנטגן שתבדוק את מצבן של עצמות הלסת שלכם ובדיקה חיצונית של החניכיים, כדי להיות בטוחים שאין שום מניעה רפואית מביצוע של יישור שיניים.


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :