דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : הגדלת חזה
הגדלת חזה
.

הגדלת חזה

נשים רבות מאוד מסביב לעולם גילו בעשור האחרון את יתרונותיה של הכירורגיה הפלסטית. אי אפשר להאשים אותן בכך, כאשר בכל סרט וסדרה המודרניים המשודרים על המרקע, רואים נשים בעלות מראה "מושלם" וחזה סימטרי וגדול. לאט לאט האופנה לבצע ניתוחים פלסטיים של הגדלת חזה, הפכו לנחלת ציבורים רחבים יותר ויותר. אם פעם ניתוח שכזה דרש תשלום גבוה בצורה בלתי רגילה מצד מבקשת הניתוח, כיום ניתוחים אלה הפכו לנגישים מאוד וליחסית זולים. עדיין, יש הגבלות מסוימות על נשים שמעוניינות לבצע ניתוח להגדלת חזה. קודם כל, בחורה מתחת לגיל 18 לא יכולה בשום פנים ואופן לבצע ניתוח הגדלת חזה ללא אישור מצד ההורים שלה. שנית, כל אישה שמגיעה לרופא מומחה במטרה לעשות ניתוח שכזה, מתבקשת לחכות זמן מסוים, כדי לבדוק את רצינות כוונותיה.
 

בינתיים, הרופא שקיבל את האישה לייעוץ ראשוני, צריך להסביר לה את כל היתרונות והחסרונות של ניתוחים כגון אלה. כדאי גם שרופא יעשה לאישה המבקשת לעשות אצלו ניתוח של הגדלת חזה, הדמיה ממוחשבת של החזה העתידי. בכל אופן, צריך לעשות תיאום ציפיות בין מה שהאישה המבקשת לעשות ניתוח מקווה להשיג בעזרתו ובין מה שהרופא יכול להתחייב אליו. אם האישה עברה בשלום את כל השלבים המקדימים לביצוע של ניתוח עצמו, היא צריכה בעצה אחת עם הרופא המנתח לבחור את סוג השתל, הגודל שלו, ואת תאריך הניתוח.
 

כיום, יותר מ-90% מהניתוחים להגדלת חזה נעשים בעזרת שתילי סיליקון. חומר זה הוא נוח מאד לעבודה, בלתי מזיק (לפחות לא הוכח עדיין שהוא מזיק) ודומה מאוד למרקם הטבעי של השד. שתלי סיליקון מוחדרים מתחת לעור ויוצרים שד גדול יותר ובעל נפח רב יותר מהשד הטבעי של האישה. חשוב מאוד לשמור על פרופורציות כאשר באים לעשות ניתוח מסוג זה. קל מאוד "ללכת שבי" אחרי הסטריאוטיפ שהגודל תמיד קובע" ולעשות הגדלת חזה באופן בלתי פרופורציונלי בעליל למידות הגוף של האישה. במקרה כזה, . כמו בכל תחום בחיים, גם כאן כדאי לשמור על פרופורציות וטוב טעם.
 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :