דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : נופש באיביזה
נופש באיביזה
.

נופש באיביזה

כאשר רובנו שומעים את השם איביזה, אנחנו חושבים קודם כל על מוזיקה אלקטרונית, מסיבות המוניות ומאות אלפי צעירים ה"מתקרחנים" במקום.(מדריך מועדונים באיביזה) אומנם חלקית זה נכון, איביזה אכן הייתה בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 לאחד ממרכזי תרבות המסיבות הגדולים באירופה, אך ההיסטוריה של האי כמובן לא מוגבלת רק לתקופה זו. אי זה שייך לספרד ושוכן במימי ים התיכון מעט מזרחה ודרומה מחצי האי האיברי בו נמצאת ספרד. לאיביזה היסטוריה ארוכה, כאשר ההוכחה הבולטת לכך היא העיר העתיקה שנמצאת בעיר המרכזית באי, ששמה גם כן איביזה. בנוסף לשרידים ארכיאולוגיים ואתרים היסטוריים, איביזה מתגאה בחופים זהובים שמשתרעים לכל אורך האי.

גם כעת, בשנת 2012, איביזה מהווה יעד תיירותי ראשון במעלה. בעיר יש תשתית תיירותית מכובדת שמצד אחד יכולה לספק פתרונות לינה לעשרות אלפי תיירים בו זמנית, אך מאידך לא פוגעת באופי השלו והפסטורלי של האי. רוב אוכלוסיית האי עוסקת בחקלאות, ואלו שעוסקים בתיירות ובמתן שירותים לקהל התיירים משתדלים בכל כוחם להימנע מפגיעה באווירה האותנטית על האי. אם כן, נופש באיביזה יכול להציע לתייר המבקר בה אופציות מגוונות של בילוי ופנאי.

קודם כל, מי שבוחר להעביר נופש באיביזה כדאי שיסגור מבעוד מועד את נושא החדר במלון על האי. יש חשיבות לעשות זאת מבעוד מועד, מכיוון שעדיין האי מהווה מוקד בו מתקיימות מסיבות מרובות משתתפים כמה פעמים בשנה. בתקופות אלה, עשרות ואף מאות אלפי צעירים מגיעים כדי להעביר נופש באיביזה בריקודים עד אור הבוקר במועדונים ובמסיבות טבע ששמתקיימות על האי. כל תייר שחולם על שקט ושלווה במהלך נופש באיביזה יקבל את מבוקשו בכל תקופה אחרת, אך לא במהלך תקופה זו.

 

מי שמגיעה לתקופה של נופש באיביזה כדי להתרשם מהמורשת ההיסטורית של האי, מומלץ להשתכן בעיר הגדולה באי, איביזה (שלמען האמת היא לא כל כך גדולה - מעט יותר מ-30 אלף תושבים). שם הם יוכלו להתרשם מביצוריה וחומותיה של העיר העתיקה, לבקר במוזיאון מקומי שמציג את השרידים והתרבויות השונות שהשפיעו על האי. בין השאר, איביזה הייתה תחת שליטה של קרתו, וויקינגים, מרוקו ולבסוף היא נהייתה חלק מספרד, כאשר גם כיום האי שייך למדינה זו, אך נהנה מעצמאות רבה.

 

בכל מקרה, בן אדם שנוהג לצאת לחופשות במדינות אירופה השונות ולא יצא עד כה לבלות נופש בצרפת, כדאי שישקול להשלים את החסר כמה שיותר מהר. מדינה זו טומנת בחיקה כל כך הרבה, שגם טיול אחד לא יוכל לכסות. שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :