דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : נופש באיטליה
נופש באיטליה
.

אצל התיירים הישראלים, איטליה לצערנו לא זוכה לכבוד הראוי לה. רבים מעדיפים לנסוע או למקומות יותר קרובים כגון יוון,טורקיה (עד לפני כמה שנים), בולגריה ואחרים או למדינות שהן לכאורה יותר בולטות: צרפת, ספרד, אנגליה. זהו עוול גדול למדינה המדהימה, בעלת ההיסטוריה והתרבות מהעשירות והרב גוניות שיש, בעלת נופים מרהיבים שכוללים כמעט כל אקלים אפשרי ובעלת תשתית מצוינת עבור תיירים.

 

מי שמתכנן נופש באיטליה, כדאי שיחליט קודם כל על סוג הטיול שהוא מעוניין בו. ישנם תיירים רבים שבוחרים בחלק מסוים של איטליה כיעד הנופש שלהם. כך למשל מי שרוצה לבקר באלפים איטלקיים, ליהנות מפסגות מושלגות תמידית, מאגמים קפואים למחצה ומיערות עבותים, כדאי שהיעד שלו במהלך נופש באיטליה תהיה  איטליה הצפונית. מי שלהיפך רוצה ליהנות מטבע ים תיכוני אמיתי ומאווירה איטלקית אותנטית, כדאי שיבחר כיעד נופש איטליה הדרומית(רצוי עם ביקור בסיציליה). דווקא במהלך נופש באיטליה, כדאי לבחור באופציה של טיול מודרך/טיול בקבוצות. אומנם איטליה היא מדינה בסדר גודל בינוני, אך כמות הערים והמקומות בהם חייב לבקר כל תייר היא עצומה. תחשבו לעצמכם שסיימתם נופש באיטליה מבלי לבקר בוונציה, ורונה, נאפולי,מילאנו וכמובן גם גולת הכותרת, רומא.

 

המחירים באיטליה הם לא מהגבוהים באירופה, ויש בכל עיר ועיירה במדינה פתרונות לינה מגוונים מאוד עבור כל סוגי התיירים. מי שרוצה יכול אומנם לבחור בין מגוון מלונות הפאר שיש בכל עיר גדולה במדינה, אך העצה שלנו היא, לא להוציא יותר מדי כסף על בתי מלון. שאיטליה זאת מדינה שיש בה כל כך הרבה מה לראות, שצריך בשביל זה לבלות את כל הימים של נופש באיטליה בטיולים, שיטוטים וביקורים באתרים ובמקומות השונים. איטליה זאת מדינה שכדאי שכל אחד שיבקר בה לפחות פעם אחד (ועדיף גם יותר). אם יש לכם אפשרות, אנחנו ממליצים בחום לקנות כרטיס ולטוס לעבר הרפתקאות וחוויות חדשות במדינה היחידה במינה הזו.


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :