דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : הצעות מחיר לגדרות
הצעות מחיר לגדרות
.

גדר – גם לבטחון, גם ליופי

 
המילה "גדר", מתקשרת בראש ובראשונה לאמצעי הגנה, מפני כל מי שאנו מעוניינים להרחיקו, מחשש שיפגע בנו בצורה זו או אחרת. גם גדר, המגנה מפני מכרסמים העושים נזק בגינות שלנו, היא הגנה לכל דבר ועניין. מאחר ורובנו לא מעוניינים להקיף את בתינו בגדר אימתנית ,שתתן לנו לבסוף, הרגשה כאילו אנו כלואים ומבודדים מהעולם החיצון, אנו מחפשים גם אסטטיות מסוימת בפריט הזה. הידיעה הנוספת, כי גדר כלשהי, איכותית ככל שתהיה, לא תמיד תוכל למנוע מעבר של מי שיתעקש לעבור דרכה, גורמת לכך שאנשים מחליטים לבסוף בשפיות, ומצטיידים בגדר סבירה שמשדרת בעיקר הרתעה. מאחר ובתים פרטיים מסוימים, בנויים ומתוכננים בצורה מושקעת, כך גם מתבקש עניין צירוף הגדר שמסביב לבית, להיות מוקפד גם הוא. אותה גדר היא חלק נרחב מחזות הבית ולכן חבל מאוד שהיא תכער את השטח שעליו נבנה הבית.
 
גדר – למגזרים השונים
הגדר שאנו מכירים, למטרות אזרחיות, שונה בתכלית מזו המשמשת מגזרים פרטיים וצבאיים שונים. בעוד אנו, כלקוחות פרטיים, מקפידים על עיצוב מסוים בגדר, שאותה אנו מציבים סביב בתינו, נעלם השיקול האסטטי כמעט לחלוטין אצל הלקוחות המוסדיים למיניהם. מצב שבו אדריכל מתכנן בית מסוים ומסתייע בידע שלו, באם להקיף את הגינה בגדר, כזאת או אחרת, הוא מצב מוכר וידוע. במגזרים העסקיים והביטחוניים יהיה הדגש על בטחון בלבד כשהשיקול, בנוגע לעיצוב מסוים של הגדר, יידחק הצידה ואולי גם יימחק לחלוטין. עקב כך, נראה לא אחת, כי גם מפעלים גדולים, בעלי שווי שוק ענק, מוקפים בגדר גבוהה ומכוערת, המבודדת את מבניה כדי למנוע חדירה, גניבות של ציוד (או ידע מקצועי), ועוד דברים מעין אלו. די ברור כי לגבי הצבא, לא עולה השאלה אצל אף אחד מאתנו לגבי דוגמת הגדר או עיצובה, הרי השיקול כאן הוא כבר עניין של חיי אדם וסודות שמורים, כך שככל שהגדר "כבדה" יותר כך היא חדירה פחות, ומשרתת נאמנה את הבסיס ואת חייליו. 
 
גדר – שכלולים
במקרים מסוימים אפשר להשתכלל ולהציב גדר ברמת תחכום, המשרתת את המדינה, במקומות מיוחדים. גדר גבול חשמלית, לדוגמא, היא מערכת משוכללת היודעת לזהות נסיונות חדירה, המדווחות למוקד הבקרה. גם השוק האזרחי מצטייד במערכות משוכללות, הכוללות גדר מתוחכמת, מחברה מתמחה כלשהי, שעליה מורכבים חיישנים וגלאים חדשניים, שימנעו מ"מזיקים" לא רצויים מלהתקרב. סוג כזה של גדר הוא מוצר טכנולוגי לכל דבר של עניין.
 
 

גדר אלומיניום – חדשה או משדרגת

 
בחיפוש אחרי אפשרויות גידור לשטח מסוים בבית, ניתן להיתקל באפשרויות רבות של סוגי גדרות. גדר האלומיניום היא אחת מהאפשרויות, והיא מתהדרת ביתרונות, המאפיינים אותה לעומת גדרות מחומרים אחרים. אחד היתרונות של גדר אלומיניום, הוא בכך שלא חייבים לקנות אותה כמוצר שאותו נצטרך להתקין מאפס. הכוונה היא, שלעתים יש לאדם מסוים שטח בביתו, שאותו הוא מעוניין לגדר, אך שטח זה כבר "תפוס" ע"י גדר ישנה מסוג אחר, או שיש דברים מסוימים על הקרקע, שיכולים להפוך התקנת גדר אלומיניום חדשה, לבעייתית מעט. במקרים מעין אלו מציעים משווקי גדר האלומיניום, את האפשרות להתקינה על כמעט כל מה שקיים על השטח הנדרש לגידור. הרעיון הוא, שנוכל לשדרג גדר אחרת קיימת, בגדר האלומיניום החדשה שקנינו, ובכך לא נחשוש להגיע למצב שבו נצטרך להרוס, או לפנות, כדי להתקין מחדש. אפשרות כפולה זו של גדר אלומיניום, גם לחדש וגם "רק" לשדרג את הקיים, תורמת לא מעט למכירות מוצר זה.
 
גדר אלומיניום – אפשרות גם להתקנה עצמית
מבין סוגי הגדרות, המפארים את התחום, לגדר האלומיניום יש ייחוד מסוים שכדאי לקחתו בחשבון. בפרסומים רבים, של גדר אלומיניום, מייצור של חברות שונות, ניתן לראות כי לא תמיד צריך בעל מקצוע כדי להתקין אותה. החברות המשווקות, מאפשרות לקנות גדר אלומיניום כיחידה להרכבה עצמית, בצורה די דומה לרעיון של לקנות ולהתקין מזנון מ"איקאה", למשל. אין ספק, כי כאן נצטרך לקדוח קצת ולעבוד מעט יותר פיסית, אך כשכל יחידות גדר האלומיניום מגיעות מוכנות לעבודה (כולל הברגים והחיבורים הנכונים), יכול עניין ההתקנה העצמית של גדר אלומיניום זו, להיות כאב ראש קטן יותר מאשר המזנון של "איקאה" (ויסלחו לי השבדים). למרות הכל, מי שמרגיש שלצערו הוא בעל "ידיים שמאליות" וחושש לתוצאה שלא תחמיא לו, בלשון המעטה, יצטרך להזמין בעל מקצוע, ולספוג גם את עלות ההתקנה של גדר האלומיניום, מעבר למחירה הבסיסי.
 
גדר אלומיניום – העיצובים המעניינים ביותר
עוד ייחוד נוסף, של גדר האלומיניום, הוא המגוון המאוד רחב של עיצובים, שבה היא יכולה להגיע. זה נכון שכל מוצר יכול להיות מגוון, אך כאן, כדאי להסתכל על מוצר זה כהזמנת מטבח. הסיכוי למצוא שני מטבחים זהים בבתים שונים, הוא קטן ביותר, ובהזמנת גדר אלומיניום, הסיכוי קלוש עוד יותר. הזמנת גדר אלומיניום תיעשה לפי דרישות הלקוח ובעל מקצוע טוב יכול ליצור כל דוגמא כמעט, שהלקוח יבקש.
 
 

גדר עץ – לחזות כפרית

 
בתים רבים, הנבנים בישראל, נראים ככאלו שהשקיעו בהם מחשבה ותכנון רבים, בכל הקשור לעיצוב. כיחידה בולטת, המקיפה את הבית, יש לגדר עץ, יכולת לשדרג אף יותר את יופיו של הבית. יש כאלו הבוחרים לחצרותיהם גדר עץ, כחלק מנסיון להשוות מראה כפרי לביתם. אם גם הבית מעוצב בסגנון כפרי, הרי שגדר עץ שכזו היא אלמנט מתבקש, כחלק מהעיצוב הכולל של הבית. גדר עץ יכולה גם להתאים מאוד לאלו שיש להם רצפת "דק" (רצפת עץ) בכניסה לבית (או כמרפסת קטנה ומיוחדת). גם פרגולת עץ, המותקנת בגינה, יכולה להתאים לגדר עץ, הצבועה בצבע דומה. אין ספק, כי גדר עץ, המשתלבת יחדיו עם גינה מלבלבת, היא מחזה יפה, שמשדרג את חוץ הבית. כבר מחוץ לבית, ניתן להתרשם מגדר עץ בעלת פיתוחים או חריטות מיוחדות, ולהתרשם כי מדובר במוצר מיוחד ויפהפה.
 
גדר עץ – התקנה ואחזקה
מאחר ועץ הוא חומר טבעי, יש לעבד אותו לעתים, בצורה כזאת שלא ייהרס. אין לאף אחד, רצון לראות את גדר העץ היפה (ולעתים גם יקרה) שהתקין, נאכלת על ידי מזיקים שונים. הפתרון הנדרש להגנה על גדר עץ, הוא בדרך כלל חיטוי לוחות העץ המרכיבים אותה, על ידי חומרי חיטוי מתאימים, ואז להיות בראש שקט שלא יאונה לה כל רע. מובן, שהחיטוי מתבצע כבר בשלב ייצור לוחות גדר העץ, ואין אנו עושים זאת בעצמנו. למרות זאת, אם לא נרצה להזמין בעל מקצוע, לחידוש גדר העץ, לאחר תקופה מסוימת, נוכל לעשות זאת בעצמנו. בכל רשתות ה"עשה זאת בעצמך" ישנם אינספור מוצרים לטיפול ולרענון של גדר העץ שלנו. אפשר למצוא צבעים רבים, מוצרי הגנה שונים (כ"לכה" ברמות שונות), ועוד ועוד. בחנויות אלו ניתן גם למצוא מדריכים ויועצים, שיידעו להמליץ לנו על המוצרים המתאימים לסוג גדר העץ שבבעלותנו, והדבר יכול, לעתים, לחסוך לנו כסף.
 
גדר עץ – שילובים מעוצבים
עולם עיצוב הבית הוא עולם מדהים ומגוון, והוא עובר גם דרך עיצוב החצר והגדרות. כך שגדר העץ שלנו יכולה להיות מיוחדת ומרשימה עוד יותר, אם נפתח את עינינו לראות שילובים מעניינים בתחום הנ"ל. היום אפשר למצוא גדר עץ, המגיעה כשהיא משולבת ביחידות גדולות של מה שנקרא עץ "גושני". בנוסף ניתן למצוא שילוב של גדר עץ עם יחידות זכוכית מחוסמת, ואפילו עם כבלי ברזל מעוצבים. גדר עץ מוצבת בקרקע, אבל השמיים הם הגבול.
 
 

גדר במבוק – מוצר זול וכדאי

 
לאחר שאנו משקיעים לא מעט כסף בבניה או בשיפוץ הבית, צריך גם לדאוג לחצר יפה. אותה חצר צריכה גם גדר מסביבה וגדר במבוק היא אחת הפתרונות הזולים, אך גם מאוד מוצלחים, בתחום הגידור. לעתים, יש חשש לקנות מוצר זול, מאחר ואנו חוששים כי הוא יתקלקל או יראה ישן מאוד אחרי תקופה קצרה של שימוש, אך לא כך הדבר לגבי גדר במבוק. גדר במבוק היא מוצר מעט ייחודי, שקל יחסית להתקינו והוא די מודולארי (אם אפשר להגדיר אותו כך). ניתן לתמרן מעט, את ההרכבה של גדר הבמבוק, כך שע"י ציפוף או ריווח קל במקומות מסוימים, נגיע לתוצאה מושלמת. גדר במבוק גם מקנה אופי אחר, בכך שהיא קצת חורגת מן מהסימטריות, האדוקה לעתים, של גדרות אחרות. היתרון הנוסף של גדר הבמבוק, הוא בכך שמדובר ברכישה עצמאית לרוב, שאינה מצריכה ידע רחב בתחום. גם המלצות של חברים או שכנים, די בהם כדי להכיר את אמינותה של גדר הבמבוק, ולכן, לא תמיד, צריך באיש מקצוע שידריך וימליץ.
 
גדר במבוק – פתרון חזק בעל מראה עדין
חלק מהאנשים, שגדר הבמבוק אינו מוכרת להם, יופתעו לגלות יתרון מהותי שלה. המדובר הוא, על כך שהמראה העדין של גדר במבוק יכול להטעות. הצורך המשולב, להגנה ולעיצוב גם יחד, מקבל משנה תוקף כשמדובר בגדר במבוק. הסיבה לכך היא, שהבמבוק (או בעברית, "חיזרן") הוא צמח חזק. די ברור מדוע מופתעים אנשים לשמוע על חוזקה של גדר במבוק. רבים מאתנו, הרואים דגמים שונים של גדר במבוק, נתקלים בגלילים דקים יחסית, המרכיבים את הגדר. אך אין לטעות במראה העיניים, מאחר וישנם צמחים בטבע, ובמקרה שלנו הבמבוק, שהם דקים מצד אחד, אך גם חזקים, מהצד השני. החוזק מגיע גם מצורת השזירה וההרכבה של גדר הבמבוק, ולכן היא אינה נופלת מגדרות שונות, שבהם מצטיידים בתים פרטיים אחרים. אין ספק כי גדר מתכת תעשייתית, מסוגלת למנוע אפילו התנגשויות של רכב,חלילה, אך אם מדובר בשימוש יומיומי, לבידוד נורמאלי של הבית מהשכנים וכד', גדר הבמבוק תעשה את עבודתה נאמנה.
 
גדר במבוק – צבעים ממש לא שגרתיים
מאחר, ומעבר לבטיחות ולחוזק, מחפשים הלקוחות גם את היופי, הרי שגם כאן יש לגדר הבמבוק הרבה מה להציע. הצצה חטופה בקטלוגי חברות, המשווקות מוצרי גידור בכלל, וגדר במבוק בפרט, מדגישה לנו צבעים מגוונים, ודוגמאות מאוד מרשימות ולא משעממות.
 
 

גדר חיה – מעצי פרי ומעצי נוי

 
האפשרות לתחום את הגינה שלנו בצורה אסטטית ביותר, ואפילו טבעית, נראית כקוסמת לרבים מבעלי הבתים הפרטיים, לכן הבחירה בגדר חיה היא די ברורה לעתים. גדר חיה יכולה להיות מורכבת מסוגים שונים של עצים, או שיחים. אם אתם מאלו שאוהבים סוג מסוים של עץ פרי, תוכלו להכליל אותו כחלק מאותה גדר חיה שבה אתם הולכים להקיף את הגינה היפה שלכם. גם אם בסופו של דבר, הגדר החיה תורכב רק מעצי נוי, התוצאה תהיה לא פחות מרשימה, ואין ספק כי היא תנעם לעיניכם. הרכבת גדר חיה טבעית מביאה לתוצאות אקזוטיות לעתים, ומרשימה מאוד את האורחים והשכנים שלכם. אנשים רבים אינם רוצים להרגיש לא בנוח, כשבכל פעם שהם יוצאים לגינה הם נתקלים בגדר מתכתית, הנותנת לעתים תחושת בידוד חזקה מעט, ולכן הם מעדיפים לטפח גדר חיה מפוארת שתגרום להרגיש את הטבע קרוב אליהם, כל הזמן.
 
גדר חיה – למניעת אבק ומטרדים
היפה הוא, שלגדר חיה יש גם יתרונות מעשיים רבים. גדר חיה, מעבר ליופיים של הצמחים המרכיבים אותה, משרתת את בעלי הבתים הפרטיים, בכך שהיא מונעת מזיהומים וממטרדים שונים, להגיע אל הבית עצמו. צמחים שונים, המרכיבים גדר חיה מסוימת, גורמים לאבק להידבק לעליהם במקום להמשיך ולעוף אל עבר הבית ולהציק לדייריו. כולנו נברך על האפשרות ל"שחרר" את הבית מאבק רב, ומהצורך לנקות אבק זה באינטנסיביות, בזכות הגדר החיה שחוסמת אותו. אם מדובר ברחוב בעל תנועת מכוניות רבה, אזי אותה גדר חיה יכולה למנוע, בהצלחה רבה, גם מפיח המכוניות הרבות שעל הכביש, מלזהם את הבית. חשוב לציין כי לא מדובר רק באלמנט של נקיון, אלא גם בבריאותם של דיירי הבית, כך שהגדר החיה עושה עבודה כפולה בנוגע לבריאותנו, על ידי כך, שהיא גם טבעית, וגם מונעת נשימה של אוויר לא בריא. מאחר והגדר החיה עושה את עבודתה בצורה הזו, נותר לבעלי הבית רק להשקותה (ובכך גם לשטוף ממנה את הלכלוך) או, בעונות הנכונות, לחכות לגשם שירענן אותה.
 
גדר חיה – השלמה טבעית לחצר
טיפוח הגינה שלנו יכול להפוך למושלם, אם נבחר דווקא בגדר חיה שתקיף אותה. זאת מאחר וגם הגדר החיה וגם הצמחים בגינה, ישתלבו אחד עם השני בצורה הומוגנית. התוצאה תיצור רושם של גן מושלם עם אווירה של טבע. זהו מצב, שגדר חיה, יכולה להוות "עטיפה" מושלמת, לגינה התואמת. 

בניית גדר עץ

בניית גדר בטון

בניית גדר במבוק

בניית גדר רשת

בניית גדר בטון מחיר

בניית גדר חיה

בניית גדר בלוקים מחיר

בניית גדר עץ עשה זאת בעצמך

בניית גדר מעץ לגינה

בניית גדר אבן

בניית גדר הפרדה בין שכנים

בניית גדר ללא היתר

בניית גדר מחיר

בניית גדר לגינה

בניית גדר עץ לגינה

בניית גדר ממשטחים

בניית גדר היתר בניה

בניית גדר ההפרדה בבית דו משפחתי

עבודה בניית גדר מחיר

בניית גדרות מחירים

בניית גדרות אבן

בניית גדרות מסלעות

בניית גדרות עץ

בניית גדרות מתכת

בניית גדרות מעץ

בניית גדרות ברזל

בניית גדרות גדר פלסטיק

בניית גדרות גדר רשת

בניית גדרות גדר איסכורית

בניית גדר ממשטחי עץ

מחירון בניית גדר עץ

בעלי מקצוע לבניית גדר עץ

כמה עולה בניית גדר בטון 

עוד באותו נושא

הודעות אחרונות
1. אשמח לקבל מחירון גדרות מעץ
אורן | | 14:29 11.06.2016

2. הצעת מחיר לגדר
אריק | | 08:30 19.06.2016


שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :