דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : קריוקי לאירועים
קריוקי לאירועים
.

השכרת ציוד קריוקי היא קלה ופשוטה, עם זאת ישנם מספר דברים עליהם יש להקפיד בעת שאנו מזמינים ציוד קריוקי למסיבה. במאמר שלפניכם ריכזנו את הנקודות החשובות שעליהן יש לשים דגש בעת הזמנת ציוד קריוקי.

 

מציאת ספק מתאים מהאזור

כמובן שצריך להתחיל באינטרנט וכולנו גם מכירים את החבר הנאמן גוגל, וכולנו גם יודעים איך לחפש. אך ישנה חשיבות גדולה למציאת ספק קריוקי מתאים מאזורנו, אחרת אתם עלולים לשלם על תוספת דלק וזמן. ולכן מראש הגדירו בעת החיפוש את אזור המגורים שלכם. כמובן שתוכלו

להיעזר בשירותיהם של חברים שכבר ערכו מסיבה בה נהניתם ולבקש את מספר הטלפון של

המפעיל שלהם.

 

התאמת השירים לסוג הקהל

חשוב לוודא כבר בשיחת הטלפון שבמחשב הקריוקי יש את כל השירים שיקלעו לטעמם של המוזמנים שלכם. בדקו שספריית הקריוקי מכילה את השירים האהובים.

 

פירוק והרכבה

עם הרכבתם בעבר קריוקי, אזי לא צפויה לכם בעיה מיוחדת ולמעשה תוכלו לקחת את הקריוקי להרכיב ולהחזיר, אפשרות זו היא הזולה מכולם. אם מעולם לא הרכבתם קריוקי תוכלו להיעזר

בשירותיו של מתקין מקצועי שהחברה תספק לכם, כמובן שהדבר כרוך בתוספת תשלום אך זה

כדאי וגם משתלם אם אין לכם ניסיון בהרכבה של מכונת קריוקי. חלק מהחברות מספקות

שירות זה ללא תשלום ויש כאלו שגובות. אנו בטוחים שניתן להתמקח על נקודה זו, ולקבל

שירות זה ללא עלות.

 

אחריות וביטוח

חשוב לוודא שיש לחברת הקריוקי ביטוח למקרה של נזק או תאונה. רק תארו לעצמכם שאחד החברים שופך משקה על המחשב וחלילה משבית אותו.

 

ציוד נלווה

בדרך כלל שמשכירים קריוקי מקבלים :מערכת הגברה,מקרן+מסך,מקרופנים ומחשב עם שירים. בדקו שכל הציוד שאתם מקבלים באיכות טובה ולשביעות רצונכם. אם המסך קטן מדי או מערכת ההגברה חלשה הדבר עלול להרוס את כל הערב. בנוסף בדקו כמה מקרופנים אתם מקבלים והאם מדובר במיקרופונים אלחוטיים.

 

הנחייה

חלק מהחברות מספקות את ההנחיה של ערב הקריוקי ללא עלות וחלק ידרשו בנקודה זו תוספת. הגדירו מראש מה אתם מחפשים. חלק מהאנשים יעדיפו להנחות את ערב הקריוקי לבדם וחלק אחר 

הפעלת קריוקי

לאחרונה התחלנו בעיקר באתר הראשי שלנו להעלות רשמים וחוויות שלנו כמפעילי קריוקי מהאירועים שאנו מוזמנים אליהם (כמובן באישור ובהסכמה וללא חשיפת כל פרט מזהה) התחלנו בערב מורות שעשינו בהרצליה, המשכנו בקריוקי לערב זוגות שעשינו ברעננה וכעת נסקור מעט את יום ההולדת שאיתי שהתרחשה בביתו בכפר סבא.

ציוד הגברה משודרג

כבר מהשיחה הראשונה עם איתי הבנתי שיש לנו עסק עם אדם רציני שמחפש רק את הטוב ביותר עבור יום ההולדת שלו. כשאנו מדברים עם לקוח שאנו עומדים להגיע אליו לאירוע אנו תמיד שואלים מספר שאלות מכווינות בכדי שנדע לפני מה אנו עומדים. איתי ציין בשיחה זו שאת יום ההולדת הוא עומד לערוך בחצר ביתו שסמוכה לכביש. מהיכרותי עם מצבים אלו הבנתי שאנו צריכים להיעזר במערכת הגברה משודרגת שתיתן לנו מענה גם לקרבה לכביש וגם לחצר הפתוחה.

אוסף שירים עדכני

בחירת השירים בערב קריוקי שונה מאירוע לאירוע. ואנו בהחלט טורחים לברר ולשאול אודות הטעם המוסיקלי של המוזמנים. איתי ציין בפנינו שמדובר בטעם די סטנדרטי ואין לו דגשים מיוחדים.

מגיעים ליום ההולדת

לכל אירוע ללא יוצא מהכלל אנו מגיעים שעה עד שעה וחצי לפני תחילת האירוע וזה בכדי לתת לאירוע את מלוא תשומת הלב בנושא הרכבת הציוד. לשמחתנו גילינו שאיתי הכין מראש את סידורי הישיבה שביקשנו ממנו ולנו נותר רק להרכיב את הציוד, ולבדוק שהכל פועל כשורה.

האורחים ביום ההולדת היו אנשים נפלאים אוהבי שירה וקריוקי שנהנו מכל רגע ורגע. הכל התנהל בצורה תרבותית ונעימה והערב היה מקסים ומהנה.

דגשים וטיפים – אחד הדגשים שיש לנו לכל מי שמתכנן להזמין קריוקי ליום הולדת הוא להקפיד על סידורי ישיבה נאותים. כל אחד ואחת חייב לראות את המסך ממקום מושבו, נכון שניתן לקום ולהסתובב אך בכדי שכולם יוכלו ליהנות יש להקפיד על כך. בנוסף חשוב שהכיסאות יהיו נוחים והסידור הכללי לא צפוף מדי. 

קריוקי ליום הולדת

כשמחפשים אטרקציות ליום הולדת נתקלים באין-ספור הצעות מגוונות. במאמר זה אנו רוצים לתת לכם סקירה על השכרת קריוקי ליום הולדת. אומנם אנו משוחדים כי אנו בתחום, אך באמת ובתמים אין לדעתנו אטרקציה טובה יותר ליום הולדת. העדויות כמו שאנו רואים אותן ברורות כשמש, אין עוד אטרקציה שמייצרת עניין ואנרגיות כמו קריוקי ליום הולדת.

מבצעים והנחות

נתחיל לבחון את הדבר בכך שנשווה את המחירים השונים של אטרקציות ליום הולדת. קריוקי ליום הולדת ניתן להשיג במחיר של 300 –400 שקלים. נסו למצוא אתם משהו בתקציב כל כך נמוך. הגורם לכך ברור התחרות בשוק האטרקציות גדולה ובשוק הקרוי השכרת קריוקי התחרות אף גדולה יותר, ולכן אתם כצרכנים נהנים ממחירים נהדרים. כל מי שמארגן יום הולדת יודע כמה כבד לעתים העול הכלכלי ולכן תשמחו לדעת שעל האטרקציה העיקרית לא תוציאו כסף רב.

מאחד ומגבש

ברוב ימי ההולדת שאנו מוזמנים אליהם בתור מפעילי קריוקי, אנו בהחלט רואים את השינוי של לפני ואחרי בואנו. בתחילת הערב מדובר על קבוצות קבוצות של אנשים המתגודדים בפינות החדר, באופן כללי ניתן לומר שהאינטראקציה בחדר בין המשתתפים נמוכה, מאוד לא דומה למסיבה שאתם רואים בדמיונכם כרגע. אחרי שמערכת הקריוקי מחוברת וברקע מנגנים השירים האנרגיה מתחילה להיות אחידה והאנשים מתחילים להתקבץ סביב העניין , הקריוקי כמובן. אט אט המחסומים נשברים ואנשים מתחילים לדבר אחד עם השני. וכשמתחילים לשיר מדובר על חוויה קבוצתית של ממש.

בידור נהדר

השכרת קריוקי למסיבות ואירועים זה בהחלט בידור נהדר. ההתנסות שלנו כיחידים היא מפעימה וחושפת אותנו למנעד רגשות גדול שלא הכרנו על עצמנו,האדרנלין גובר ואנו שרים ומבצעים לפני קהל, יש מעט מאוד התרגשויות שמשתוות לכך (בייחוד אם מדובר בפעם הראשונה) ההתנסות שלנו כקבוצה היא להקשיב ולנסות לא לשפוט אלא פשוט להנות מחברינו ששרים בקולם ממיטב השירים. בהחלט מדובר בהנאה גדולה. 

איך להיות מנחה קריוקי

אחד הגורמים שישפיעו יותר מכל על מסיבת הקריוקי שלך, היא צורת ההנחיה בה תבחר. האתגרים העומדים בפני כל מנחה קריוקי הינם די דומים, כך שאתה בהחלט יכול להתכונן.

אולי האתגר הגדול מכולם הניצב בפנייך הוא לדאוג לזרם קבוע של זמרים וזמרות שירצו לשיר. בתחילה אולי הדבר יהיה פשוט וקל אך ככל שיתקדם הערב הדבר ילך ויהיה קשה יותר. בעוד שאנשים אינם חוששים לשיר לבדם שירה בציבור מרתיעה אותם וגורמת להם לפחד קהל. ישנם מספר דרכים לעודד את האנשים להגיע ולפצוח בשירה אך הדרך הטובה ביותר היא חלוקת פרסים לזמרים. הפרסים יכולים להיות כל דבר, וכל מנחה קריוקי מחלק פרסים מעולם התוכן שלו. יש כאלה המחלקים דיסקים של זמרים מתחילים, ויש כאלה המחלקים קופונים לשתייה בבר.

דרך נוספת לגרום לאנשים להגיע לשיר היא לדאוג לאסופה גדולה של שירי קריוקי מכל הזמנים והתקופות. מעולם אינך יודע מה הקהל שמולך מעדיף לשיר ולכן אוסף גדול של שירים יבטיח שיהיה את השיר המבוקש. לאנשים נוח יותר לשיר את השירים שמוכרים להם ולתת דרור לקולם במקום בטוח. למעשה כמעט לכל אחד ואחת שעומד לשיר קריוקי בפני קהל יש שיר בראש.

כשאני עורך ערבי קריוקי אני משתדל שלא לתת יותר מדי תשומת לב לאיכות הקולית של הזמרים, לא להעביר ביקורת ולא לתת לקהל את התחושה שיש צורך להעביר ביקורת. ביקורת היא אחד הגורמים המרכזיים שבגינן אנשים לא ימשיכו לשיר. כשאתה מנחה ערב קריוקי אתה צריך לשאוף לאווירה שמחה וידידותית עבור הזמרים: מחיאות כפיים,קריאות התפעלות,עידוד בזמן ובסוף השיר ועוד..יצירת אווירה נוחה תקל על המתלבטים להגיע ולשיר


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :