דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : נופש בכרתים
נופש בכרתים
.

נופש בכרתים

כיום, אחת האופציות האטרקטיביות ביותר של נופש באירופה מבחינת המחיר, זהו נופש ביוון ובאיים השייכים לה. אומנם תושבי מדינה זו סובלים בשנים האחרונות ממשבר כלכלי חריף ומתמשך, אך מצד שני זה גם הביא להורדה משמעותית של מחירי השירותים והמוצרים השונים. בדרך כלל, התיירים שמגיעים לנופש במדינה בוחרים כיעד נופש באחת מהאיים היווניים. אחת האיים המעניינים ומלאי האטרקציות ביותר עבור התיירים, זהו האי כרתים.
 

נופש בכרתים מתאים במיוחד למשפחות עם ילדים ולזוגות. אנחנו ממליצים לכל תייר שמגיע לתקופת נופש בכרתים או לסגור מבעוד מועד עם חברה מקומית להשכרת רכבים את עניין השכרת הרכב, או למצוא כבר בהגיעכם למקום משרד שישכיר לכם רכב לתקופת זמן מוגבלת. חשוב לציין שכמעט בכל עיר וכפר בכרתים יש משרדי חברות מקומיות להשכרת רכבים. במהלך נופש בכרתים אפשר לשלב בין סוגים שונים של נופש. כך למשל, מי שמעוניין להשתזף בחופי ים נהדרים בצלם של עצי הדקל, יכול לנסוע לקצה הדרום מערבי של כרתים, שם נמצא אתר הנופש וואי.
 

מי שרוצה לטייל ברובעים העתיקים שנמצאים בערים שונות בכרתים, יכול לנסוע להרקליון או לחאניה שנמצאות אחת בחוף הצפוני ואחת בחוף הדרומי של כרתים, אך מרחק הנסיעה ביניהן לוקח לא יותר משעה וחצי. מי שרוצה לבלות נופש בכרתים בצורה מאורגנת, יכול פשוט לשכור בארץ טור מאורגן, כאשר החברה המארגנת תדאג כבר לאכלס אתכם באי, לנייד אתכם בין שלל האתרים ההיסטוריים (כאן נזכיר שבכרתים הייתה קיימת אחת הציוויליזציות העתיקות ביותר בעולם - הציוויליזציה המינואית) ואתרי טבע ייחודיים (למשל קניון סמאריה שהוא הקניון הארוך ביותר באירופה). בכל אופן, הנופש באי מתאים למגוון רחב מאוד של אנשים ויכול לענות על הצרכים של כל סוגי התיירים, החל מהתיירים שמחפשים נופש במחירים הגיוניים וכלה בתיירים עניני טעם שמחפשים נופש ברמה הגבוהה ביותר.


 שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :