דף הבית : קבל 3 הצעות מחיר מומלצות : ליסינג
ליסינג
.

ליסינג מימוני – עדיפות על הלוואה 

התשוקה לרכב חדש המאובזר ברמה גבוהה היא דבר השוטף את רובנו. גם רמת החיים המפנקת שלא מעטים הם המוכנים לוותר עליה וגם השאיפה להפגנתיות מסוימת של אפשרויותינו החומריות תורמות לכך שנצא למסע בעקבות הרכב החדש שלנו. מסע זה יכול להיות קל ונוח יותר אם נבחר להיעזר בשירותיהם של חברות הליסינג שאחד ממסלולן המוכר הוא ליסינג מימוני. השיטה המוכרת יותר של אפשרות למצוא מימון לרכב חדש היא בדרך של הלוואה (מהבנק או מכל גורם אחר המוסמך לתת הלוואות). היתרון הבולט של חברות איכותיות לשירותי ליסינג מימוני הוא בכך שלרוב ניתן למצוא בשיטת המימון של חברות הליסינג תנאי תשלום שיסתכמו בהוצאה כללית קטנה יותר בסך הכולל מאשר זה שנחזיר ברוב ההלוואות שניקח. מאחר ורובנו מתקשים ברכישת רכב חדש מסיבות שונות ומובנות, שיטה זו של חברות הליסינג, שמאפשרות ליסינג מימוני, היא עלייה על דרך המלך וחסכון רב בהוצאות, מה גם שהדבר מונע מאתנו להתחייבות שלא תמיד נוכל לעמוד. בשיטת הליסינג המימוני ההתחייבות שלנו מוגדרת ובכך גם מלחיצה פחות, ובעזרת עסקה שכזאת נוכל למצוא את עצמנו נוהגים ברכב חדש שיספק את דרישותינו, גם אם תהיינה גבוהות ביותר.


ליסינג מימוני – לעתים כדאי יותר מאפשרויות אחרות

עקב כך שעסקת ליסינג מימוני כדאית יותר, מבחינה כלכלית, מאשר אותן הלוואות מפתות כביכול של גופים שונים, לא מעטים הם המבינים זאת ופונים לשיטה הנ"ל. מי שיוכל לעמוד בכך יוכל גם לרכוש את אותו הרכב שאצלו בסיום אותה עסקת ליסינג מימוני. לעומת זאת יציאה באמצעה של עסקת ליסינג מימוני תגרום לקניסה בסכום מוגדר מראש. כמו בכמעט כל עסקאות הליסינג יכול מי שמחכיר רכב בשיטת ליסינג מימוני לא רק לרכוש את הרכב אלא להוסיף סכום מסוים ואז להחליף את הרכב לרכב מתקדם יותר. אפשרויות רבות אלו, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת החלפת או רכישת הרכב בהתאם ליכולות הכספיות שלכם, הן אלו שהופכות את עסקאות הליסינג המימוני לאטרקטיביות ולאלו שממקסמות את הרווח שלנו כלקוחות המעוניינים בעסקה טובה וכדאית.


ליסינג מימוני – תקופת העסקה והטיפול ברכב

אותה עסקה של ליסינג מימוני קצת שונה מעסקאות אחרות שאותן מציע תחום הליסינג רחב ההיקף. תקופת העסקה של ליסינג מימוני מאופיינת בכך שהיא בדרך כלל יותר ארוכה מזו הנהוגה בליסינג אחר. עסקת ליסינג היא בדרך כלל לשלוש שנים אך כאן בליסינג מימוני ניתן להחכיר את הרכב לשימושכם גם לתקופה שמגיעה אפילו לחמש שנים. יש לכך משמעות עבור אלו מאתנו שמעוניינים בתקופת התקשרות ארוכה יחסית אך עדיין לא ארוכה בצורה שבה נרגיש כאילו מדובר בלקיחת משכנתא שבסופה כבר לא נזכור מה הרווח שהפקנו ממנה. מעבר להבדל זה יש גם הבדל משמעותי בכל הקשור לליסינג מימוני אל מול שיטה מוכרת אחרת הנקראת ליסינג תפעולי. ליסינג מימוני מאופיין בכך שהוא עוסק בצד המימוני שעוזר לנו לנסוע ברכב חדש מבלי "לפשוט את עורנו" לטובת אלו המלווים לנו. אולם עסקת ההחכר זו זולה יותר גם עקב כך שהוצאות תפעול הרכב יהיו עלינו (כולל הביטוח) ויש לקחת זאת בחשבון.


ליסינג תפעולי


הרבה פחות דאגות לעסק

כבר מזה זמן רב אנו רואים כי חברות רבות נעזרות בשירותים שונים של "אאוט סורסינג" (מיקור חוץ, בעברית). גם שירותי ליסינג תפעולי (כאחת מאפשרויות הליסינג בכלל) נחשבות לשירות שכזה. עסקים בכל גודל נדרשים לרמות תפעול שונות ולעתים גם מאוד מסורבלות ויקרות, עקב התחייבויות לגורמים שונים שאיתם העסק קשור. התקשרות עם חברת ליסינג איכותית שתספק שירותי ליסינג תפעולי היא צעד שיכול להקל רבות על התנהלותו של העסק ואף לחסוך לו כספים רבים. ליסינג תפעולי הוא שיטה שבה החברה מחכירה את הרכבים שאותה היא צריכה למספר שנים (בדרך כלל שלוש שנים) כשבתום העסקה ישנן אפשרויות שונות להמשך ההתקשרות.


בשיטת הליסינג התפעולי אין לחוכר זכויות בעלות על הרכב כל זמן העסקה, אך הוא זוכה לטיפולים ברכב הנעשים על ידי חברת הליסינג. בנוסף גם ניתן לבטח את הרכב דרך שירות הליסינג התפעולי. ליסינג תפעולי מאפשר לחברות לעמוד על דיוקן של הוצאות החברה בצורה חודשית. כך גם תוכלנה אותן חברות השוכרות את שירותי הליסינג התפעולי להפנות משאבים כספיים שיחסכו, עקב ההימנעות מהוצאה כספית גדולה וחד פעמית, לטובת השקעות אחרות וחשובות של העסק. ישנן מספר אפשרויות לעסקה של ליסינג תפעולי, כך שחברות יכולות לקבל שירותים נלווים מעבר לתפעול השוטף שמוצע לחוכרי הליסינג התפעולי, כמו שירות נהגים או רכבים חילופיים, שמייקרים את עלות העסקה.


ליסינג תפעולי – גם העובדים יכולים

בצורה מסוימת יכולים גם עובדים עצמאיים לערוך עסקת ליסינג תפעולי. עסקה זו, משתגיעה לסיומה, תגרום לכך שהרכב יוחזר לחברה. אין סיבה שאפשרות זו לא תקרוץ גם לאותם עובדים שרצונם לרכב חדש ואיכותי אינה יודעת מעצורים לעתים. היתרונות הן כמעט אותן יתרונות מלבד ההיבט של ההכרה במס, שלה חשיבות רבה להוצאות המוכרות של העסק.


ליסינג תפעולי – יתרון עסקי

מאחר וחברות הן יחידות רווח והפסד עצמאיות הן עושות ככל יכולתן להגדיל את רווחיהן, ובצורה חוקית גם לשלם פחות מיסים. ליסינג תפעולי הוא אחת הצורות שבהן יכול כל עסק ליהנות מהטבות מס שיקטינו את חבות המס שלו בכמה שנות מס. ליסינג תפעולי, מעבר לאיכויותיו ויתרונותיו הטכניים, הוא גם יתרון עסקי בכך שהוא נחשב להוצאה מוכרת. כחלק מהגדרתה של הוצאה מוכרת מבחינת רשות המיסים, הוצאה מוכרת נחשבת לכזאת רק אם היא משמשת את העסק בייצור הכנסה, וליסינג תפעולי עונה על הגדרה זו. הוצאה מוכרת של אותו ליסינג תפעולי מצמצמת את סכום הרווח שעליו תחויב החברה במס, והיתרונות מכך אינם צריכים הסבר מעמיק.


מעבר לכך, מתווסף לעניין הליסינג התפעולי נושא נוסף המתבטא בתחום המיסים, וזה הוא נושא ה"פחת". עסקים יכולים להוסיף להוצאות העסק שלהם גם הוצאה הנקראת "פחת". "פחת" הוא תהליך שבו פריט מסוים בעסק מתבלה בתוך תקופה מוגדרת ולבסוף יוצא מכלל שימוש. חברות הנעזרות בשירות של ליסינג תפעולי יכולות לזקוף לזכות ההוצאות שלהם גם הוצאות פחת מואצות. הוצאות פחת מואצות מגדילות גם הן את שורת ההוצאות המוכרות ומקטינות עוד יותר את חבות המס הכללית, והכל כמובן בצורה חוקית. כל עסק שמחפש יתרונות עסקיים ימצא אותם בשיטת הליסינג התפעולי. 

ליסינג יד שנייה


הרבה יותר מיד שנייה

שוק הרכב מיד שנייה זוכה לפריחה רבה עקב השיטה של ליסינג יד שנייה. יתרונותיו של ליסינג יד שנייה הם ברורות ומסייעות לרבים מאתנו לנסוע ברכב מיד שנייה. אחד היתרונות הבולטים הוא שבמהלך זה של ליסינג יד שנייה אנו יכולים להצטייד ברכבים שלא היו זמן רב על הכביש. עסקת רכב מיד שנייה מתאפיינת לעתים בכל הקשור לרכבים ב"טווחי ביניים מסוימים" מבחינת שנת הייצור. הכוונה היא לרכבים שכבר נסעו בהם כעשר שנים פחות או יותר, ושמחירם לא תמיד אטרקטיבי ביחס לבעיות שעלולות להיות עקב הבלאי והוותק שלהם. שיטת ליסינג יד שנייה היא זו הנותנת לנו להתחדש ממש ברכב יד שנייה. רכבים הנמכרים בשיטת ליסינג יד שנייה הם רכבים שחברות ליסינג איכותיות דואגות לתיקונים ולטיפולים שוטפים, הן טכניים והן "קוסמטיים", שישמרו גם על החזות המכובדת של הרכב. השילוב המעולה הזה, של רכב שלא היה על הכביש שנים רבות וגם עבר את הטיפולים שהיה צריך בזמן הנדרש, מתמרץ רבים לרכוש רכב בשיטת ליסינג יד שנייה. הייחוד של שיטת ליסינג יד שנייה מתבטא מאוד בעובדה שהרכב שנקבל יהיה רחוק מלהזכיר את המושג יד שנייה כפי שהיינו רגילים להכיר אותו בעבר.


ליסינג יד שנייה – יתרונותיה של עסקה לטווח קצר

עוד נקודה חשובה מאוד שאליה כדאי וראוי להתייחס בעסקאות ליסינג יד שנייה הוא נושא תקופת העסקה. לעסקה קצרת טווח המתאפשרת בשיטת הליסינג יד שנייה יש יתרון שקשה לפעמים להעלות אותם על הדעת. אם ניקח לקוחות עסקיים לדוגמא, שזקוקים למספר רחבים אך אינם צריכים אותם מעבר לתקופה נדרשת של קצת יותר משנה, לא כדאי יהיה להם לפנות לליסינג רגיל שבו תקופת ההתחייבות היא בדרך כלל לשלוש שנים במינימום. שיטת ליסינג יד שנייה מאפשרת לחברה שכזו לבצע עסקת ליסינג לטווח זמן קצר, הרצוי לה ובכך לפתור אותה מהוצאות מיותרות והכבדה כלכלית שכל חברה מחפשת להימנע מהן. גם לקוחות פרטיים שמעוניינים לדעת מה היא בדיוק ההוצאה החודשים שלהם ואפילו כאלו שמכרו את הרכב שלהם ועדיין לא החליטו איזה רכב לקנות או האם לחכות תקופה מסוימת לדגם חדש המיועד להגיע לישראל, יש מה לחפש בשיטת הליסינג יד שנייה. כמעט לכל עסקה קצרת טווח יש יתרון משלה אך כשהדבר נוגע לעסקאות ליסינג יד שנייה, נראה כי יש כאן קלף מנצח שמסייע מאוד לרבים מאתנו לנסוע ברכב יד שנייה לתקופה מוגדרת ומחייבת פחות.


ליסינג יד שנייה – היצע עצום ואיכותי

חברות ליסינג איכותיות המציעות לנו עסקאות של ליסינג יד שנייה מקפידות לרכוש רכבים איכותיים מחברות רציניות, שאותם רכבים היה בבעלותן. הדבר מאפשר לנו לישון בראש שקט יותר כשאנו יודעים כי ברכב שבצענו לגביו עסקה אטרקטיבית של ליסינג יד שנייה, יש אפילו את ספר הרכב עם ההיסטוריה המדויקת שלו. הדבר חוסך מאתנו כאבי ראש שבדרך כלל הם מנת חלקנו בכל הקשור לרכישה של רכב מיד שנייה מכל גורם שאינו מוכר. יתרון זה של היצע גדול ואיכותי של חברות המתעסקות בליסינג יד שנייה הוא משמעותי בכל הקשור לצרכנות נבונה. 

ליסינג פרטי


קיצור הדרך להגשמת חלום קטן

לחלק לא קטן מאתנו, החזקת רכב חדש שבו נהיה הראשונים שנוסעים בו, הוא לעתים בגדר חלום קטן. לא כל אחד מאתנו ידו משגת ולכן עלינו לבדוק אמצעים שבהם נוכל להיעזר בכדי לאפשר לעצמנו החזקת רכב חדש. אחד האמצעים הכדאיים ביותר הוא ליסינג פרטי. למי מאתנו החפץ ברכב חדש אך מוטרד מאוד מהקשיים הרבים שבדרך להגשמת אותו חלום קטן, יהפוך עד מהרה הליסינג הפרטי לפתרון מושלם בעל יתרונות רבים. לא מעט חברות החלו להפיץ, מבין מגוון אפשרויות הליסינג שלהן, גם את הליסינג הפרטי. השיטה המיושמת בליסינג פרטי היא ייחודית לפתרון בעיותיהם המימוניות של לקוחות פרטיים. אנו כלקוחות פרטיים, להבדיל מחברה, תלויים רק בעצמנו בנושא המימון ולכן "בניית" עסקת חכירה כליסינג פרטי, קוסמת לרבים מאתנו. ללא היעזרות בשירותי הליסינג הפרטי, הדרך תהיה קשה וארוכה יותר למי מאתנו שיתלהב כל כך מנסיעה ברכב מיד ראשונה. ישנם גם כאלו שיוותרו על כך לגמרי עקב אותם מכשולים, כך שעסקת ליסינג פרטי היא עבורם המוצא היחיד.


ליסינג פרטי – הברקה כלכלית מושלמת

הרעיון המבריק של ליסינג פרטי מאפשר לנו כלקוחות פרטיים להשתמש ברכב חדש ולשלם רק תמורת השימוש בו. העסקה מבוצעת לתקופה מוגדרת, שלאחריה תקנה חברת הליסינג את הרכב בחזרה או שאנו נשלם הפרש ונעביר את הרכב לבעלותנו (שני המקרים מתבססים על מחיר מחירון רשמי של הרכב). מדובר בהברקה כלכלית מושלמת שמאפשרת לנו במהרה, לנהוג ברכב חדש בשיטת תשלום שאינה מתאפשרת באף דרך אחרת מלבד הליסינג הפרטי. חברות ליסינג איכותיות מציעות לנו לשלם סכום שהוא מקדמה בלבד מערך הרכב המקורי (ומדובר בסכום לגיטימי שאינו הוצאה חד פעמית ענקית במימדיה). לאחר מכן אנו נדרשים לתשלום חודשי נוח עד לסיום מועד תקופת החוזה של הליסינג הפרטי. בסיום החוזה מתחייבת, כאמור, חברת הליסינג לרכוש מאתנו בחזרה את הרכב ביחסיות מסוימת לאחוזים ממחיר המחירון הרשמי שלו. האפשרות לשיטת תשלום נוחה כל כך שאינה "חונקת" אותנו היא פשוט יתרון ענק שקשה להתחרות בו. היכולת לעמוד בצורה קלה יותר בתשלומים חודשיים סבירים, מסייעת לנו ליהנות משיטה ייחודית זו של ליסינג פרטי.


ליסינג פרטי – להתקדם כל הזמן

אחד היתרונות הבולטים והמפתים ביותר (מבחינה חיובית כמובן) של נושא הליסינג הפרטי הוא זה שמאפשר לנו להישאר בתמונת האפשרות לרכב חדש כל הזמן. זאת מאחר ובסיום עסקת הליסינג הפרטי מציעות לנו חברות הליסינג מסלולים אטרקטיביים שבהם נוכל לערוך עימן עסקה מחודשת בתנאים נוחים. עסקה חדשה שכזו בהיבט של ליסינג פרטי יכולה להיות על ידי זיכוי כספי של אותה חברת ליסינג, כדי שנתקדם בעסקה הבאה ונחליף את הרכב מהעסקה הקודמת לרכב משנת ייצור אחרונה. חברות הליסינג המתמחות עומדות כל הזמן עם היד הדופק ולכן עסקת ליסינג פרטי "נתפרת" בהתאם לאפשרויות הכספיות של הלקוח ובאטרקטיביות מרבית. קשה להאמין כי אנו ניקח הלוואה בכל שלוש שנים לדוגמא, ונחליף את הרכב שברשותנו לרכב חדש. השיטה השמרנית והמוכרת של מימון, מפנה את מקומה לטובת שיטת הליסינג הפרטי ולכן שיטה זו צוברת תאוצה, לשמחתם של רבים.


ליסינג


עסקת שכר / מכר

כל הנושא של עסקאות ליסינג תפס תאוצה בארצנו בתקופה האחרונה. מדבור בפתרון ייחודי המאפשר לרבים מאתנו להתקדם אל רכב חדש יותר, מאובזר יותר וכמובן שגם נוח יותר. השימוש הליסינג הוא ייחודי בכך שהוא קודם מכל מתאפיין באפשרות של שחרור הלקוח מקניית רכב חדש. קניית רכב חדש דורשת העמדת סכום כספי גדול בצורה חד פעמית שלעתים מכבידה מאוד על הרוכש. אותו אדם, שזקוק כל כך לרכב, יכול למצוא את עצמו ללא כל פתרון לבעייתו מאחר ואינו מסוגל לגייס את הסכום הנדרש, ולכן הפתרון הוא ליסינג. ליסינג, על מגוון סוגיו, הוא פתרון שבו נוכל להפקיד דמי שימוש ובתמורה לקבל רכב מדגם מסוים לשימושינו השוטפים. בעזרת השימוש בליסינג (או בעברית "החכר") מתבצע הסכם חכירה לתקופת זמן מוגדרת שבה מתאפשר שימוש ברכב המוחכר תמורת הסכום שנקבע. בסיומו של הסכם ליסינג תינתן לחוכר אפשרות לרכוש את הרכב מחברת הליסינג, כך שבסופו של דבר יוכל להיות הרכב בחזקתו המלאה. אין ספק כי כשמדובר בליסינג, מדובר במוצר (או בשירות) מהפכני שמסייע לרבים מאתנו ליהנות מנסיעה ברכב שישרת אותנו נאמנה והכל בתמורה לסכומים חודשיים סבירים שבהם נוכל לעמוד בקלות יתרה.


ליסינג – האפשרויות השונות

ענף הליסינג הוא ענף תוסס ודינאמי. עקב כך הוא מצליח למצוא פתרונות שונים לצרכים רבים המאפיינים כמעט כל סוג של לקוח. בין אם אנו לקוח פרטי או לקוח עסקי, נוכל למצוא אפשרויות חכירה שונות שעולם הליסינג מתמחה בהן. ליסינג הוא תחום רחב, שמודע לכך כי פתרון כולל אינו מתאים למגוון של צרכים ורצונות. מאחר ולכל אחד מאתנו אפשרויות כלכליות שונות ומאחר וכל אחד מאתנו זקוק לרכב מסוים התואם לשימוש שנעשה בו, מרכיבים שירותי הליסינג עסקאות מותאמות בחדשנות קפדנית בכדי להימנע מחללים, שיכולים להיווצר, במענה לדרישות של כל אחד מאתנו. המגוון הוא רחב ולכן, נוכל להיתקל בשמות כמו: ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי וכד'. שוב, הרעיון הוא לתת מענה מדויק לצרכינו בכדי ששירותי הליסינג לא רק יקרצו לנו אלא באמת יפתרו לנו במדויק את אותם הצרכנים, וכך נחסוך כסף רב ונקבל תמורה אמיתית לכסף שלנו.


ליסינג – יתרונות רבים

שירות זה של עסקאות ליסינג הביא איתו רוח חדשה לענף קניות הרכב. רבים מאתנו משתמשים בשירותי ליסינג ועסקאות רבות נחתמות בתחום מדי יום. הסיבות לכך הן היתרונות הרבים שבהם מתהדר ענף הליסינג, ובצדק. מאחר ואיננו ממש קוטפים את הכסף על העצים, הרי שכל אפשרות לניהול הכספים שלנו בצורה חסכונית היא מבורכת. שיטת הליסינג, שמאפשרת לנו לשלם רק בעבור השימוש הייעודי והמדויק שאותו אנו צריכים, היא בעלת השפעה מכרעת בדרכנו לנהיגה ברכב חדש. קשה להאמין כי מספר הנוהגים ברכבים איכותיים משנת ייצור גבוהה, אכן היו נוהגים ברכבים כאלו אלמלא שיטת הליסינג. ליסינג, על כל היבטיו תרם ועוד יתרום רבות לרבים מאתנו בכל הקשור לסוג הרכב שבו אנו נוסעים וניסע בעתיד. גם ענף הרכב מיד שנייה זוכה לעדנה רבה עקב רכבי הליסינג שהגיעו אליו, כהיצע ללקוחות המחפשים רכב ברמה גבוהה ומשנת ייצור חדשה יחסית.


 


הודעות אחרונות

שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :